kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -67
LK - Juniori -75
LK - Seniori -81
LK - Juniori -67
R1001
167
0
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
185
ERIK SLOKOVIĆ (MINOTAU)
45
JOZO STUPALO (MORNAR)
116
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
R1018
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
185
0
ERIK SLOKOVIĆ (MINOTAU)
R1019
45
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
116
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
R1040
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
45
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
Osvajači medalja
1. JOZO STUPALO, MORNAR
2. IVAN ANIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. BESMIR HELSHANI, MEGA CENTAR
3. ERIK SLOKOVIĆ, MINOTAUR
LK - Juniori -75
R1005
41
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
67
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R1006
125
3
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
115
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
R1007
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
120
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
R1008
97
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
81
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R1022
41
1
VITO GLAVIČIĆ (KING)
125
2
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
R1023
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
97
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
R1042
125
0
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
40
0
MARKO DORIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. MARKO DORIĆ, KING
2. DOMINIK FRKOVIĆ, OFC
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. VITO GLAVIČIĆ, KING
LK - Seniori -81
176
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
R2004
145
0
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
38
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2005
158
0
JOSIP BALENTOVIC (LEONGYM)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2015
176
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
146
3
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
R2016
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R2017
38
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
0
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2018
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2034
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
R2035
38
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
R2045
121
2
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
175
1
IVAN BILIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MARKO MARTINJAK, SPARTAN GYM
2. IVAN BILIĆ, TROJAN ISTRA
3. MATEJ ANĐELOVIĆ, SVETI DUH
3. FILIP GRGURIĆ, KING