kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Seniori -75
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LK - Seniori -75
R2007
144
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
60
1
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
36
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
51
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
72
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
R2026
144
1
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
36
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2027
51
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
72
1
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
R2041
36
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
51
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Osvajači medalja
1. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
3. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
LC - Stariji kadeti -63
A020
172
0
GABRIEL CETINA (ZELG)
199
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
136
MARKO DŽIN (PLANET)
139
VITO KOŠAR (ŠK)
63
IVAN BOČINA (UNIRENT)
A022
199
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
136
3
MARKO DŽIN (PLANET)
A023
139
3
VITO KOŠAR (ŠK)
63
0
IVAN BOČINA (UNIRENT)
A025
136
0
MARKO DŽIN (PLANET)
139
0
VITO KOŠAR (ŠK)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. IVAN BOČINA, UNI RENT
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
LC - Stariji kadeti -69
188
ROKO VULETA (DRAGA)
61
ANTE MATKOVIC (UNIRENT)
A024
162
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
62
0
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
129
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
A026
188
3
ROKO VULETA (DRAGA)
61
0
ANTE MATKOVIC (UNIRENT)
A027
62
2
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
129
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
A029
188
0
ROKO VULETA (DRAGA)
62
3
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. JOSIP LJUBIĆ, UNI RENT
2. ROKO VULETA, DRAGA
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ANTE MATKOVIC, UNI RENT