kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -67
LK - Seniori -71
LK - Juniori -67
R1001
167
0
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
185
ERIK SLOKOVIĆ (MINOTAU)
45
JOZO STUPALO (MORNAR)
116
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
R1018
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
185
0
ERIK SLOKOVIĆ (MINOTAU)
R1019
45
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
116
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
R1040
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
45
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
Osvajači medalja
1. JOZO STUPALO, MORNAR
2. IVAN ANIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. BESMIR HELSHANI, MEGA CENTAR
3. ERIK SLOKOVIĆ, MINOTAUR
LK - Seniori -71
R2001
184
0
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
27
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2002
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
105
0
LUKA VOJNOVIĆ (ŠK)
143
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2003
89
0
DAMIR BAGAVAC (PITBUL)
142
3
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
148
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2011
27
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2012
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
143
3
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2013
142
0
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R2014
148
1
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
2
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2032
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
143
0
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2033
47
2
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
94
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2044
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
47
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
2. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
3. MARKO KUTLEŠA, SVETI DUH
3. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD