kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -86
LK - Juniori +91
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
LK - Seniori +91
LK - Seniorke -70
LK - Seniorke +70
LK - Juniori -67
R1001
167
0
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
185
ERIK SLOKOVIĆ (MINOTAU)
45
JOZO STUPALO (MORNAR)
116
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
R1018
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
185
0
ERIK SLOKOVIĆ (MINOTAU)
R1019
45
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
116
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
R1040
118
0
IVAN ANIĆ (SVKRSVN)
45
3
JOZO STUPALO (MORNAR)
Medalists
1. JOZO STUPALO, MORNAR
2. IVAN ANIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. BESMIR HELSHANI, MEGA CENTAR
3. ERIK SLOKOVIĆ, MINOTAUR
LK - Juniori -71
76
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R1002
39
2
LUKA ČAČIĆ (KING)
46
1
LEO ODAK (MORNAR)
R1003
77
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
R1004
174
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
73
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
R1020
76
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
39
0
LUKA ČAČIĆ (KING)
R1021
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
73
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
R1041
76
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
Medalists
1. IVAN LETICA, DALMATINO
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. LUKA ČAČIĆ, KING
LK - Juniori -86
49
MARKO MILUN (MORNAR)
R1013
104
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
181
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
R1035
49
0
MARKO MILUN (MORNAR)
104
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
Medalists
1. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
2. MARKO MILUN, MORNAR
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
3. ----
LK - Juniori +91
R1028
44
0
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
37
0
DOMINIK IVIČ (KING)
Medalists
1. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
2. DOMINIK IVIČ, KING
3. ----
3. ----
LK - Seniori -71
R2001
184
0
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
27
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2002
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
105
0
LUKA VOJNOVIĆ (ŠK)
143
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2003
89
0
DAMIR BAGAVAC (PITBUL)
142
3
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
148
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2011
27
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2012
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
143
3
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2013
142
0
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R2014
148
1
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
2
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2032
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
143
0
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2033
47
2
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
94
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2044
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
47
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
Medalists
1. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
2. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
3. MARKO KUTLEŠA, SVETI DUH
3. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
LK - Seniori -75
R2007
144
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
60
1
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
36
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
51
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
72
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
R2026
144
1
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
36
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2027
51
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
72
1
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
R2041
36
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
51
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Medalists
1. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
3. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
LK - Seniori +91
R2022
35
3
ANTE VERUNICA (KING)
165
0
MISLAV VUČETIĆ (PITBUL)
R2023
42
0
SENAD RAMAKIĆ (KING)
32
0
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
R2039
35
0
ANTE VERUNICA (KING)
32
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
Medalists
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, MORNAR
2. ANTE VERUNICA, KING
3. SENAD RAMAKIĆ, KING
3. MISLAV VUČETIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniorke -70
R1031
31
1
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
90
2
NIVES RADIĆ (PITBUL)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----
LK - Seniorke +70
R1032
30
3
ANA BAJIĆ (MORNAR)
55
0
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
Medalists
1. ANA BAJIĆ, MORNAR
2. NATALIJA SIMAC, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----