kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori +91
LK - Seniori -60
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori +91
LK - Juniori -71
76
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R1002
39
2
LUKA ČAČIĆ (KING)
46
1
LEO ODAK (MORNAR)
R1003
77
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
R1004
174
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
73
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
R1020
76
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
39
0
LUKA ČAČIĆ (KING)
R1021
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
73
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
R1041
76
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
Osvajači medalja
1. IVAN LETICA, DALMATINO
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. LUKA ČAČIĆ, KING
LK - Juniori -75
R1005
41
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
67
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R1006
125
3
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
115
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
R1007
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
120
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
R1008
97
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
81
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R1022
41
1
VITO GLAVIČIĆ (KING)
125
2
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
R1023
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
97
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
R1042
125
0
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
40
0
MARKO DORIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. MARKO DORIĆ, KING
2. DOMINIK FRKOVIĆ, OFC
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. VITO GLAVIČIĆ, KING
LK - Juniori +91
R1028
44
0
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
37
0
DOMINIK IVIČ (KING)
Osvajači medalja
1. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
2. DOMINIK IVIČ, KING
3. ----
3. ----
LK - Seniori -60
R2006
156
3
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
56
0
VILSON KUQI (MEGA.C.)
152
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
34
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
157
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
R2024
156
0
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
152
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
R2025
34
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
157
0
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
R2040
152
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
34
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. STJEPAN BRČIĆ, LEON GYM
3. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
LK - Seniori -75
R2007
144
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
60
1
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
36
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
51
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
72
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
R2026
144
1
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
36
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2027
51
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
72
1
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
R2041
36
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
51
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Osvajači medalja
1. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
3. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
LK - Seniori -81
176
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
R2004
145
0
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
38
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2005
158
0
JOSIP BALENTOVIC (LEONGYM)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2015
176
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
146
3
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
R2016
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R2017
38
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
0
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2018
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2034
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
R2035
38
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
R2045
121
2
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
175
1
IVAN BILIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MARKO MARTINJAK, SPARTAN GYM
2. IVAN BILIĆ, TROJAN ISTRA
3. MATEJ ANĐELOVIĆ, SVETI DUH
3. FILIP GRGURIĆ, KING
LK - Seniori +91
R2022
35
3
ANTE VERUNICA (KING)
165
0
MISLAV VUČETIĆ (PITBUL)
R2023
42
0
SENAD RAMAKIĆ (KING)
32
0
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
R2039
35
0
ANTE VERUNICA (KING)
32
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, MORNAR
2. ANTE VERUNICA, KING
3. SENAD RAMAKIĆ, KING
3. MISLAV VUČETIĆ, PIT BULL, Split