kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -86
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LC - Stariji kadeti -63
LK - Juniori -86
49
MARKO MILUN (MORNAR)
R1013
104
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
181
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
R1035
49
0
MARKO MILUN (MORNAR)
104
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
Osvajači medalja
1. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
2. MARKO MILUN, MORNAR
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
3. ----
LK - Seniori -67
R2020
24
3
DINO TAĆI (AMENO)
149
0
DOMINIK PERCAČ (LEONGYM)
R2021
26
0
MARIO KATIĆ (AMENO)
111
0
ELIS MUJAGIĆ (ŠK)
R2038
24
0
DINO TAĆI (AMENO)
26
0
MARIO KATIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. DINO TAĆI, AMENO
2. MARIO KATIĆ, AMENO
3. DOMINIK PERCAČ, LEON GYM
3. ----
LK - Seniori -71
R2001
184
0
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
27
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2002
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
105
0
LUKA VOJNOVIĆ (ŠK)
143
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2003
89
0
DAMIR BAGAVAC (PITBUL)
142
3
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
148
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2011
27
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2012
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
143
3
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2013
142
0
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R2014
148
1
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
2
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2032
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
143
0
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2033
47
2
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
94
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2044
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
47
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
2. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
3. MARKO KUTLEŠA, SVETI DUH
3. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
LC - Stariji kadeti -63
A020
172
0
GABRIEL CETINA (ZELG)
199
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
136
MARKO DŽIN (PLANET)
139
VITO KOŠAR (ŠK)
63
IVAN BOČINA (UNIRENT)
A022
199
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
136
3
MARKO DŽIN (PLANET)
A023
139
3
VITO KOŠAR (ŠK)
63
0
IVAN BOČINA (UNIRENT)
A025
136
0
MARKO DŽIN (PLANET)
139
0
VITO KOŠAR (ŠK)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
3. IVAN BOČINA, UNI RENT
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA