kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -57
LK - Seniori -81
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LK - Juniori -57
R1011
71
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
74
0
SANDI PIALIĆ (ROVINJ)
132
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
R1033
71
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
132
3
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
2. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. SANDI PIALIĆ, BUDOKAI
3. ----
LK - Seniori -81
176
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
R2004
145
0
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
38
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2005
158
0
JOSIP BALENTOVIC (LEONGYM)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2015
176
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
146
3
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
R2016
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R2017
38
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
0
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2018
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2034
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
R2035
38
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
R2045
121
2
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
175
1
IVAN BILIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MARKO MARTINJAK, SPARTAN GYM
2. IVAN BILIĆ, TROJAN ISTRA
3. MATEJ ANĐELOVIĆ, SVETI DUH
3. FILIP GRGURIĆ, KING
LC - Stariji kadeti -52
19
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
122
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
A011
103
0
FILIP GRGAS (VELEBIT)
130
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
33
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
A013
19
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
122
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
A014
130
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
33
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
A016
19
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
130
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
Osvajači medalja
1. PATRIK BUZA, ARMUS
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Medulin
3. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
LC - Stariji kadeti -57
22
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
A015
171
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
128
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
126
ERIK BUZA (ARMUS)
A017
102
0
DINO BUTERIN (VELEBIT)
8
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
A018
22
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (SUŠAK)
171
0
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
A019
126
0
ERIK BUZA (ARMUS)
8
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
A021
171
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
126
0
ERIK BUZA (ARMUS)
Osvajači medalja
1. LUKA VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
2. ERIK BUZA, ARMUS
3. TOMISLAV KATUŠIĆ, SUŠAK
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
LC - Stariji kadeti -69
188
ROKO VULETA (DRAGA)
61
ANTE MATKOVIC (UNIRENT)
A024
162
0
VALENTINO JANJAC (HBD)
62
0
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
129
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
A026
188
3
ROKO VULETA (DRAGA)
61
0
ANTE MATKOVIC (UNIRENT)
A027
62
2
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
129
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
A029
188
0
ROKO VULETA (DRAGA)
62
3
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. JOSIP LJUBIĆ, UNI RENT
2. ROKO VULETA, DRAGA
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. ANTE MATKOVIC, UNI RENT
LC - Stariji kadeti +69
168
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
A028
183
2
NIKOLA ĐURANOVIĆ (HUS-OS)
187
1
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
A030
54
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
161
0
DUJE IVAS (HBD)
127
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
A031
168
0
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
183
0
NIKOLA ĐURANOVIĆ (HUS-OS)
A032
54
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
127
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
A035
168
3
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
54
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MARKO DERDIĆ, JASTREB
2. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. NIKOLA ĐURANOVIĆ, HUS
3. GORAN BANOVIĆ, ARMUS