kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -81
LK - Seniori -57
LK - Seniori -60
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -81
LK - Seniori -91
LK - Seniorke -56
LK - Juniori -81
R1009
110
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
87
0
URIM DOROCI (PITBUL)
25
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
153
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
59
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
R1024
110
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
25
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
R1025
153
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
59
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
R1043
110
0
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
153
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. MIŠO FRANCETIĆ, LEON GYM
2. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
3. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
LK - Seniori -57
R2036
93
3
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
150
0
LUKA VRBANEC (LEONGYM)
Medalists
1. FRANJO OPAČAK, TIGAR BROD
2. LUKA VRBANEC, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -60
R2006
156
3
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
56
0
VILSON KUQI (MEGA.C.)
152
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
34
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
157
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
R2024
156
0
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
152
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
R2025
34
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
157
0
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
R2040
152
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
34
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
Medalists
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. STJEPAN BRČIĆ, LEON GYM
3. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
LK - Seniori -63,5
70
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
R2019
124
0
MARIN SLAVIĆ (OFC)
151
3
MARIO PETEK (LEONGYM)
R2037
70
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
151
0
MARIO PETEK (LEONGYM)
Medalists
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. MARIO PETEK, LEON GYM
3. MARIN SLAVIĆ, OFC
3. ----
LK - Seniori -67
R2020
24
3
DINO TAĆI (AMENO)
149
0
DOMINIK PERCAČ (LEONGYM)
R2021
26
0
MARIO KATIĆ (AMENO)
111
0
ELIS MUJAGIĆ (ŠK)
R2038
24
0
DINO TAĆI (AMENO)
26
0
MARIO KATIĆ (AMENO)
Medalists
1. DINO TAĆI, AMENO
2. MARIO KATIĆ, AMENO
3. DOMINIK PERCAČ, LEON GYM
3. ----
LK - Seniori -71
R2001
184
0
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
27
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2002
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
105
0
LUKA VOJNOVIĆ (ŠK)
143
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2003
89
0
DAMIR BAGAVAC (PITBUL)
142
3
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
148
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2011
27
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2012
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
143
3
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2013
142
0
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R2014
148
1
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
2
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2032
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
143
0
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2033
47
2
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
94
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2044
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
47
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
Medalists
1. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
2. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
3. MARKO KUTLEŠA, SVETI DUH
3. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
LK - Seniori -81
176
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
R2004
145
0
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
38
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2005
158
0
JOSIP BALENTOVIC (LEONGYM)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2015
176
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
146
3
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
R2016
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R2017
38
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
0
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2018
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2034
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
R2035
38
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
R2045
121
2
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
175
1
IVAN BILIĆ (ZELG)
Medalists
1. MARKO MARTINJAK, SPARTAN GYM
2. IVAN BILIĆ, TROJAN ISTRA
3. MATEJ ANĐELOVIĆ, SVETI DUH
3. FILIP GRGURIĆ, KING
LK - Seniori -91
R2009
155
3
NINO TOLIC (LEONGYM)
202
0
MARIO STOJANOVIC (PITBZG)
75
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
R2010
23
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
88
0
NENAD KOVAČEVIĆ (PITBUL)
85
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R2030
155
0
NINO TOLIC (LEONGYM)
75
3
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
R2031
23
2
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
85
1
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R2043
75
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
23
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
Medalists
1. ANTONIO PLAZIBAT, AMENO
2. ANDRIJA LEKIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
3. NINO TOLIC, LEON GYM
LK - Seniorke -56
R1010
64
1
LUCIJA REGVAT (ZG)
154
2
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
68
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
53
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
147
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
R1026
154
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
68
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
R1027
53
3
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
147
0
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
R1044
154
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
53
0
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
Medalists
1. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
2. ANTONELA BEGONJA-ORLIC, PRETORIAN
3. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
3. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH