kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -42
LK - Juniori -67
LK - Juniori -81
LK - Juniorke -52
LK - Juniorke -65
LC - Stariji kadeti -47
214
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
15
0
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
167
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
240
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
224
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
19
IVAN AMENT (KBK)
165
0
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
45
3
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
2
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
1
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
242
3
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
240
0
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
45
0
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
19
2
IVAN AMENT (KBK)
32
1
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
Osvajači medalja
1. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
2. IVAN AMENT, LEGEND
3. LOVRE TOPIĆ, LOTUS
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
LC - Stariji kadeti -63
135
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
216
0
FRANE BRAJIČIĆ (DUGIRAT)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
39
0
KARLO RIBARIĆ (IVNCG)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
260
0
MATEJ VUKIĆ (MARJAN)
10
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
3
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
177
0
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
96
0
MARIN VRANJIĆ (DALMATI)
97
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
1
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
173
2
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
0
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
97
0
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
2
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
219
1
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
0
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
2. MARKO JELIĆ, SUŠAK
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. JOSIP VILIĆ, DALMACIJA
LC - Starije kadetkinje -42
41
0
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
297
3
EMA REPIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. EMA REPIĆ, LEGEND
2. PETRA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LK - Juniori -67
49
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
134
3
FRANE KURSAR (PKREŠ4)
299
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
228
3
BORNA BULIĆ (KING)
38
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
113
3
STJEPAN VEČERIN (ŠK)
279
0
ROBERT ČAUŠEVIĆ (OFC)
126
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
134
0
FRANE KURSAR (PKREŠ4)
228
0
BORNA BULIĆ (KING)
113
0
STJEPAN VEČERIN (ŠK)
126
0
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
134
1
FRANE KURSAR (PKREŠ4)
126
2
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV IVČETIĆ, BUSHIDO
2. FRANE KURSAR, PETAR KREŠIMIR IV.
3. STJEPAN VEČERIN, ŠKORPION
3. BORNA BULIĆ, KING
LK - Juniori -81
60
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
100
0
MARIO FRANIĆ (IVNCG)
110
3
JURE CAPIĆ (SVKRSVN)
277
0
ALBAN DEXARI (OFC)
300
3
DRAŽEN CARMINATTI (PITBUL)
102
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
60
1
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
110
0
JURE CAPIĆ (SVKRSVN)
300
3
DRAŽEN CARMINATTI (PITBUL)
102
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
60
3
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
300
0
DRAŽEN CARMINATTI (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MIHOVIL ČUŽIĆ, SPARTAN GYM
2. DRAŽEN CARMINATTI, PIT BULL, Split
3. JURE CAPIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
LK - Juniorke -52
272
0
MAGDALENA RAGUŽ (MORNAR)
36
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MAGDALENA RAGUŽ, MORNAR
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -65
251
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
145
0
DAGMAR MARINIĆ (IVNCG)
56
3
HELA ČUŽIĆ (SPARTAN)
251
0
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
56
0
HELA ČUŽIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. HELA ČUŽIĆ, SPARTAN GYM
2. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, MORNAR
3. DAGMAR MARINIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----