kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniori -81
64
ANTE LULIĆ (PITBUL)
191
2
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
163
1
TONI BILIĆ (KBK JOK)
71
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
139
2
IVAN ČUKLIN (PKREŠ4)
121
MILE DADIĆ (AMENO)
232
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
207
0
DANIJEL CIFREK (LEONGYM)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
107
JOVO PASKAS (MEGA.C.)
64
2
ANTE LULIĆ (PITBUL)
191
1
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
139
0
IVAN ČUKLIN (PKREŠ4)
121
3
MILE DADIĆ (AMENO)
232
0
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
3
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
107
0
JOVO PASKAS (MEGA.C.)
64
0
ANTE LULIĆ (PITBUL)
121
0
MILE DADIĆ (AMENO)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
0
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
64
1
ANTE LULIĆ (PITBUL)
151
0
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
Osvajači medalja
1. ANTE LULIĆ, PIT BULL, Split
2. MATE ROŠČIĆ, TERMINATOR
3. MILE DADIĆ, AMENO
3. ANĐELKO REBIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniori -86
192
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
152
3
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
265
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
26
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
234
FILIP GRGURIĆ (KING)
154
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
156
0
GABRIJEL ZLOMISLIĆ (KBK JOK)
185
3
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
66
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
209
JOSIP PERICA (LEONGYM)
192
0
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
152
3
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
26
2
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
234
1
FILIP GRGURIĆ (KING)
154
0
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
185
0
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
66
3
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
209
0
JOSIP PERICA (LEONGYM)
152
3
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
26
0
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
154
0
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
66
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
152
0
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
154
0
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
Osvajači medalja
1. TONI MILANOVIĆ, TERMINATOR
2. MATIJAS BARIĆ, TERMINATOR
3. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
3. BERNARDO STANIČIĆ, SPORT LIFE
LK - Seniori -91
303
0
AGRON PRETENI (PITBUL)
302
0
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
164
0
TONI BILIĆ (KBK JOK)
292
3
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
304
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
93
0
MARIN MRŠA (DALMATI)
150
MATE MISIR (TERMIN)
8
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
212
3
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
112
0
ANTE BARIČEVIĆ (SVKRSVN)
78
3
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
142
0
IVAN GOVIĆ (PKREŠ4)
103
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
302
2
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
292
1
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
93
1
MARIN MRŠA (DALMATI)
150
2
MATE MISIR (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
212
0
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
78
2
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
103
1
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
302
2
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
150
1
MATE MISIR (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
78
0
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
302
3
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
Osvajači medalja
1. STIPE STIPETIĆ, TERMINATOR
2. MARKO VIDOVIĆ, OTOK
3. MATE MISIR, TERMINATOR
3. KRISTIJAN SARAJLIĆ, PIT BULL, Split