kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Stariji kadeti -52
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
166
0
ANTONIO GRGIC (MEGA.C.)
168
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
ROKO VULETA (DRAGA)
169
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
168
0
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
2
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
1
ROKO VULETA (DRAGA)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
0
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
258
1
LUKA BOGDAN (MARJAN)
169
2
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ROBERT VOJAKOVIĆ, BTI
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. LUKA BOGDAN, MARJAN 1975
LC - Stariji kadeti -63
135
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
216
0
FRANE BRAJIČIĆ (DUGIRAT)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
39
0
KARLO RIBARIĆ (IVNCG)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
260
0
MATEJ VUKIĆ (MARJAN)
10
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
3
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
177
0
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
96
0
MARIN VRANJIĆ (DALMATI)
97
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
1
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
173
2
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
0
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
97
0
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
2
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
219
1
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
0
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
2. MARKO JELIĆ, SUŠAK
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. JOSIP VILIĆ, DALMACIJA
LC - Stariji kadeti -69
52
0
TIN KIŠ (ARMUS)
174
3
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
170
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
245
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
261
TONIO ERCEGOVIĆ (MARJAN)
174
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
170
0
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
245
3
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
261
0
TONIO ERCEGOVIĆ (MARJAN)
174
2
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
245
1
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
Medalists
1. VALENTIN SOGOVIĆ, BENKOVAC
2. ARMANDO DJOKAJ, LOTUS
3. ----
3. TONIO ERCEGOVIĆ, MARJAN 1975
LC - Starije kadetkinje -55
127
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
294
0
KARLA SKENDER (FIGHTER)
253
ANA BOLANČA (MARJAN)
129
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
254
VANNA HULJEV (MARJAN)
127
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
253
0
ANA BOLANČA (MARJAN)
129
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
254
3
VANNA HULJEV (MARJAN)
127
2
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
254
1
VANNA HULJEV (MARJAN)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. VANNA HULJEV, MARJAN 1975
3. ANA BOLANČA, MARJAN 1975
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Starije kadetkinje -60
255
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
181
2
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
248
1
ADELA UZELAC (VELEBIT)
183
DORA GOLAC (DRAGA)
12
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
255
0
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
181
0
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
183
3
DORA GOLAC (DRAGA)
12
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
255
2
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
183
1
DORA GOLAC (DRAGA)
Medalists
1. LARA MEDURIĆ, MARJAN 1975
2. DORA GOLAC, DRAGA
3. VERONICA MINESSO, UNI RENT
3. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -65
250
2
MARTINA GENDA (VELEBIT)
123
1
KATARINA MIJAT (HBD)
257
KARMELA MAKELJA (MARJAN)
250
2
MARTINA GENDA (VELEBIT)
257
1
KARMELA MAKELJA (MARJAN)
Medalists
1. MARTINA GENDA, VELEBIT
2. KARMELA MAKELJA, MARJAN 1975
3. KATARINA MIJAT, HBD
3. ----