kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Stariji kadeti -47
214
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
15
0
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
167
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
240
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
224
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
19
IVAN AMENT (KBK)
165
0
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
45
3
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
2
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
1
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
242
3
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
240
0
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
45
0
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
19
2
IVAN AMENT (KBK)
32
1
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
Osvajači medalja
1. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
2. IVAN AMENT, LEGEND
3. LOVRE TOPIĆ, LOTUS
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
LC - Stariji kadeti -52
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
166
0
ANTONIO GRGIC (MEGA.C.)
168
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
ROKO VULETA (DRAGA)
169
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
168
0
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
2
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
1
ROKO VULETA (DRAGA)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
0
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
258
1
LUKA BOGDAN (MARJAN)
169
2
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ROBERT VOJAKOVIĆ, BTI
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. LUKA BOGDAN, MARJAN 1975
LC - Stariji kadeti +69
182
3
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
30
0
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
291
0
IVAN JURIĆ (DUGIRAT)
226
0
JURE DRLJE (MAWASHI)
218
3
JOSIP KOLOBARIĆ (DUGIRAT)
2
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
220
0
MIHOVIL ZEČEVIĆ (DUGIRAT)
25
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
182
1
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
226
2
JURE DRLJE (MAWASHI)
218
2
JOSIP KOLOBARIĆ (DUGIRAT)
25
1
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
226
0
JURE DRLJE (MAWASHI)
218
0
JOSIP KOLOBARIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. JOSIP KOLOBARIĆ, DALMACIJA
3. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
3. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Starije kadetkinje -50
225
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
13
3
SARA BARIĆ (SUŠAK)
136
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
11
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
295
IVANA DIVIĆ (FIGHTER)
225
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
13
0
SARA BARIĆ (SUŠAK)
11
3
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
295
0
IVANA DIVIĆ (FIGHTER)
225
0
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
11
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. MATEA MILIŠA, SUŠAK
3. SARA BARIĆ, SUŠAK
3. IVANA DIVIĆ, IMOTSKI