kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -52
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
166
0
ANTONIO GRGIC (MEGA.C.)
168
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
ROKO VULETA (DRAGA)
169
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
168
0
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
2
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
1
ROKO VULETA (DRAGA)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
0
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
258
1
LUKA BOGDAN (MARJAN)
169
2
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ROBERT VOJAKOVIĆ, BTI
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. LUKA BOGDAN, MARJAN 1975
LC - Stariji kadeti +69
182
3
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
30
0
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
291
0
IVAN JURIĆ (DUGIRAT)
226
0
JURE DRLJE (MAWASHI)
218
3
JOSIP KOLOBARIĆ (DUGIRAT)
2
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
220
0
MIHOVIL ZEČEVIĆ (DUGIRAT)
25
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
182
1
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
226
2
JURE DRLJE (MAWASHI)
218
2
JOSIP KOLOBARIĆ (DUGIRAT)
25
1
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
226
0
JURE DRLJE (MAWASHI)
218
0
JOSIP KOLOBARIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. JOSIP KOLOBARIĆ, DALMACIJA
3. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
3. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj