kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Seniori -91
LK - Juniori -75
176
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
101
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
278
0
FILIP RUMAC (OFC)
213
1
BRANIMIR POLIĆ (DUGIRAT)
114
2
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
197
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
236
0
IVAN MANDIČ (KING)
95
3
KREŠO ŠKUGOR (DALMATI)
301
JURE BABAN (PITBUL)
215
0
DINO VUKASOVIĆ (DUGIRAT)
82
3
LUKA PLANTIĆ (PITBUL)
196
0
MARKO BAČEK (SV. DUH)
276
3
ANTE BURUM (LIBERTA)
176
2
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
101
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
114
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
197
0
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
95
1
KREŠO ŠKUGOR (DALMATI)
301
2
JURE BABAN (PITBUL)
82
3
LUKA PLANTIĆ (PITBUL)
276
0
ANTE BURUM (LIBERTA)
176
0
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
114
0
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
301
0
JURE BABAN (PITBUL)
82
1
LUKA PLANTIĆ (PITBUL)
114
0
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
82
3
LUKA PLANTIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUKA PLANTIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
3. JURE BABAN, PIT BULL, Split
3. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
LK - Juniori -81
60
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
100
0
MARIO FRANIĆ (IVNCG)
110
3
JURE CAPIĆ (SVKRSVN)
277
0
ALBAN DEXARI (OFC)
300
3
DRAŽEN CARMINATTI (PITBUL)
102
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
60
1
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
110
0
JURE CAPIĆ (SVKRSVN)
300
3
DRAŽEN CARMINATTI (PITBUL)
102
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
60
3
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
300
0
DRAŽEN CARMINATTI (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MIHOVIL ČUŽIĆ, SPARTAN GYM
2. DRAŽEN CARMINATTI, PIT BULL, Split
3. JURE CAPIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
LK - Seniori -91
303
0
AGRON PRETENI (PITBUL)
302
0
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
164
0
TONI BILIĆ (KBK JOK)
292
3
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
304
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
93
0
MARIN MRŠA (DALMATI)
150
MATE MISIR (TERMIN)
8
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
212
3
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
112
0
ANTE BARIČEVIĆ (SVKRSVN)
78
3
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
142
0
IVAN GOVIĆ (PKREŠ4)
103
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
302
2
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
292
1
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
93
1
MARIN MRŠA (DALMATI)
150
2
MATE MISIR (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
212
0
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
78
2
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
103
1
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
302
2
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
150
1
MATE MISIR (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
78
0
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
302
3
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
Osvajači medalja
1. STIPE STIPETIĆ, TERMINATOR
2. MARKO VIDOVIĆ, OTOK
3. MATE MISIR, TERMINATOR
3. KRISTIJAN SARAJLIĆ, PIT BULL, Split