kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
LK - Seniori -63,5
LC - Stariji kadeti -63
135
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
216
0
FRANE BRAJIČIĆ (DUGIRAT)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
39
0
KARLO RIBARIĆ (IVNCG)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
260
0
MATEJ VUKIĆ (MARJAN)
10
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
3
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
177
0
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
96
0
MARIN VRANJIĆ (DALMATI)
97
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
1
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
173
2
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
0
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
97
0
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
2
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
219
1
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
0
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
2. MARKO JELIĆ, SUŠAK
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. JOSIP VILIĆ, DALMACIJA
LC - Starije kadetkinje -46
138
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
29
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
34
0
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
9
MARA VICELJA (SUŠAK)
298
UNA MARAVIĆ (KBK)
138
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
29
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
9
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
298
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
138
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
298
0
UNA MARAVIĆ (KBK)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. UNA MARAVIĆ, LEGEND
3. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. MARA VICELJA, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -50
225
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
13
3
SARA BARIĆ (SUŠAK)
136
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
11
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
295
IVANA DIVIĆ (FIGHTER)
225
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
13
0
SARA BARIĆ (SUŠAK)
11
3
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
295
0
IVANA DIVIĆ (FIGHTER)
225
0
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
11
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. MATEA MILIŠA, SUŠAK
3. SARA BARIĆ, SUŠAK
3. IVANA DIVIĆ, IMOTSKI
LK - Seniori -63,5
211
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
155
3
IVICA GOGOŠEVIĆ (KBK JOK)
199
0
DARIO MATAKOVIĆ (SV. DUH)
22
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
200
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
133
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
211
2
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
155
1
IVICA GOGOŠEVIĆ (KBK JOK)
22
0
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
200
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
211
0
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
200
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
Medalists
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
3. DOMINIK STOJANIĆ, AGRAM
3. IVICA GOGOŠEVIĆ, JOKER