kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Seniori -54
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniorke -70
LK - Seniori -54
88
2
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
208
1
HRVOJE VEŠLIGA (LEONGYM)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. HRVOJE VEŠLIGA, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -63,5
211
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
155
3
IVICA GOGOŠEVIĆ (KBK JOK)
199
0
DARIO MATAKOVIĆ (SV. DUH)
22
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
200
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
133
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
211
2
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
155
1
IVICA GOGOŠEVIĆ (KBK JOK)
22
0
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
200
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
211
0
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
200
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
Medalists
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
3. DOMINIK STOJANIĆ, AGRAM
3. IVICA GOGOŠEVIĆ, JOKER
LK - Seniori -67
87
MATE RUDAN (PITBUL)
286
0
LEONARDO ŠARIĆ (KNIN)
243
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
180
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
55
0
DENIS BARTOL (SPARTAN)
230
3
RENE PAVIĆ (KING)
210
0
MARIO PETEK (LEONGYM)
87
3
MATE RUDAN (PITBUL)
243
0
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
180
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
230
0
RENE PAVIĆ (KING)
87
3
MATE RUDAN (PITBUL)
180
0
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
Medalists
1. MATE RUDAN, PIT BULL, Split
2. MARIO KATIĆ, UNI RENT
3. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
3. RENE PAVIĆ, KING
LK - Seniori -81
64
ANTE LULIĆ (PITBUL)
191
2
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
163
1
TONI BILIĆ (KBK JOK)
71
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
139
2
IVAN ČUKLIN (PKREŠ4)
121
MILE DADIĆ (AMENO)
232
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
207
0
DANIJEL CIFREK (LEONGYM)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
107
JOVO PASKAS (MEGA.C.)
64
2
ANTE LULIĆ (PITBUL)
191
1
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
139
0
IVAN ČUKLIN (PKREŠ4)
121
3
MILE DADIĆ (AMENO)
232
0
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
3
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
107
0
JOVO PASKAS (MEGA.C.)
64
0
ANTE LULIĆ (PITBUL)
121
0
MILE DADIĆ (AMENO)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
0
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
64
1
ANTE LULIĆ (PITBUL)
151
0
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
Medalists
1. ANTE LULIĆ, PIT BULL, Split
2. MATE ROŠČIĆ, TERMINATOR
3. MILE DADIĆ, AMENO
3. ANĐELKO REBIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniori -86
192
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
152
3
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
265
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
26
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
234
FILIP GRGURIĆ (KING)
154
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
156
0
GABRIJEL ZLOMISLIĆ (KBK JOK)
185
3
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
66
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
209
JOSIP PERICA (LEONGYM)
192
0
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
152
3
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
26
2
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
234
1
FILIP GRGURIĆ (KING)
154
0
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
185
0
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
66
3
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
209
0
JOSIP PERICA (LEONGYM)
152
3
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
26
0
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
154
0
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
66
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
152
0
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
154
0
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
Medalists
1. TONI MILANOVIĆ, TERMINATOR
2. MATIJAS BARIĆ, TERMINATOR
3. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
3. BERNARDO STANIČIĆ, SPORT LIFE
LK - Seniori -91
303
0
AGRON PRETENI (PITBUL)
302
0
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
164
0
TONI BILIĆ (KBK JOK)
292
3
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
304
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
93
0
MARIN MRŠA (DALMATI)
150
MATE MISIR (TERMIN)
8
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
212
3
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
112
0
ANTE BARIČEVIĆ (SVKRSVN)
78
3
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
142
0
IVAN GOVIĆ (PKREŠ4)
103
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
302
2
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
292
1
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
93
1
MARIN MRŠA (DALMATI)
150
2
MATE MISIR (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
212
0
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
78
2
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
103
1
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
302
2
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
150
1
MATE MISIR (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
78
0
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
302
3
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
Medalists
1. STIPE STIPETIĆ, TERMINATOR
2. MARKO VIDOVIĆ, OTOK
3. MATE MISIR, TERMINATOR
3. KRISTIJAN SARAJLIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniorke -70
73
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
206
0
BOGGLARKA BRUNNER (LEONGYM)
252
3
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
58
0
MARIJA MIKOLČEVIĆ (SPARTAN)
73
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
252
0
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. BOGGLARKA BRUNNER, LEON GYM
3. MARIJA MIKOLČEVIĆ, SPARTAN GYM