kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area A
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Stariji kadeti -42
35
3
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
128
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
16
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
4
0
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
35
3
KRISTIJAN KARDUM (KVARNER)
16
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. KRISTIJAN KARDUM, KVARNER
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
LC - Stariji kadeti -47
214
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
15
0
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
167
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
240
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
224
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
19
IVAN AMENT (KBK)
165
0
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
45
3
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
2
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
1
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
242
3
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
240
0
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
45
0
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
19
2
IVAN AMENT (KBK)
32
1
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
2. IVAN AMENT, LEGEND
3. LOVRE TOPIĆ, LOTUS
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
LC - Stariji kadeti -52
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
166
0
ANTONIO GRGIC (MEGA.C.)
168
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
ROKO VULETA (DRAGA)
169
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
168
0
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
2
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
1
ROKO VULETA (DRAGA)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
0
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
258
1
LUKA BOGDAN (MARJAN)
169
2
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ROBERT VOJAKOVIĆ, BTI
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. LUKA BOGDAN, MARJAN 1975
LC - Stariji kadeti -57
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
108
0
HRVOJE PEULIC (MEGA.C.)
244
3
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
48
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
27
0
IVAN BALIĆ (KBK)
99
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
47
0
MARKO BARUN (ARMUS)
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
244
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
99
0
ANTE BULOG (SV.JURE)
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
Medalists
1. TEO ČENDAK, SUŠAK
2. MATEJ TURAK, SUŠAK
3. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
3. KARLO MIJIĆ, LOTUS
LC - Stariji kadeti -63
135
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
216
0
FRANE BRAJIČIĆ (DUGIRAT)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
39
0
KARLO RIBARIĆ (IVNCG)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
260
0
MATEJ VUKIĆ (MARJAN)
10
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
3
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
177
0
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
96
0
MARIN VRANJIĆ (DALMATI)
97
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
1
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
173
2
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
0
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
97
0
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
2
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
219
1
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
0
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
2. MARKO JELIĆ, SUŠAK
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. JOSIP VILIĆ, DALMACIJA
LC - Stariji kadeti -69
52
0
TIN KIŠ (ARMUS)
174
3
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
170
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
245
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
261
TONIO ERCEGOVIĆ (MARJAN)
174
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
170
0
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
245
3
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
261
0
TONIO ERCEGOVIĆ (MARJAN)
174
2
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
245
1
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
Medalists
1. VALENTIN SOGOVIĆ, BENKOVAC
2. ARMANDO DJOKAJ, LOTUS
3. ----
3. TONIO ERCEGOVIĆ, MARJAN 1975
LC - Stariji kadeti +69
182
3
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
30
0
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
291
0
IVAN JURIĆ (DUGIRAT)
226
0
JURE DRLJE (MAWASHI)
218
3
JOSIP KOLOBARIĆ (DUGIRAT)
2
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
220
0
MIHOVIL ZEČEVIĆ (DUGIRAT)
25
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
182
1
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
226
2
JURE DRLJE (MAWASHI)
218
2
JOSIP KOLOBARIĆ (DUGIRAT)
25
1
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
226
0
JURE DRLJE (MAWASHI)
218
0
JOSIP KOLOBARIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. JOSIP KOLOBARIĆ, DALMACIJA
3. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
3. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Starije kadetkinje -42
41
0
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
297
3
EMA REPIĆ (KBK)
Medalists
1. EMA REPIĆ, LEGEND
2. PETRA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
138
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
29
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
34
0
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
9
MARA VICELJA (SUŠAK)
298
UNA MARAVIĆ (KBK)
138
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
29
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
9
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
298
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
138
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
298
0
UNA MARAVIĆ (KBK)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. UNA MARAVIĆ, LEGEND
3. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. MARA VICELJA, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -50
225
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
13
3
SARA BARIĆ (SUŠAK)
136
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
11
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
295
IVANA DIVIĆ (FIGHTER)
225
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
13
0
SARA BARIĆ (SUŠAK)
11
3
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
295
0
IVANA DIVIĆ (FIGHTER)
225
0
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
11
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. MATEA MILIŠA, SUŠAK
3. SARA BARIĆ, SUŠAK
3. IVANA DIVIĆ, IMOTSKI
LC - Starije kadetkinje -55
127
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
294
0
KARLA SKENDER (FIGHTER)
253
ANA BOLANČA (MARJAN)
129
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
254
VANNA HULJEV (MARJAN)
127
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
253
0
ANA BOLANČA (MARJAN)
129
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
254
3
VANNA HULJEV (MARJAN)
127
2
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
254
1
VANNA HULJEV (MARJAN)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. VANNA HULJEV, MARJAN 1975
3. ANA BOLANČA, MARJAN 1975
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Starije kadetkinje -60
255
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
181
2
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
248
1
ADELA UZELAC (VELEBIT)
183
DORA GOLAC (DRAGA)
12
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
255
0
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
181
0
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
183
3
DORA GOLAC (DRAGA)
12
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
255
2
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
183
1
DORA GOLAC (DRAGA)
Medalists
1. LARA MEDURIĆ, MARJAN 1975
2. DORA GOLAC, DRAGA
3. VERONICA MINESSO, UNI RENT
3. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -65
250
2
MARTINA GENDA (VELEBIT)
123
1
KATARINA MIJAT (HBD)
257
KARMELA MAKELJA (MARJAN)
250
2
MARTINA GENDA (VELEBIT)
257
1
KARMELA MAKELJA (MARJAN)
Medalists
1. MARTINA GENDA, VELEBIT
2. KARMELA MAKELJA, MARJAN 1975
3. KATARINA MIJAT, HBD
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
179
3
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
42
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
17
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
179
0
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. KRISTINA NIKOLIĆ, UNI RENT
3. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. ANITA ŽILIĆ, ARMUS