kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Kick light
K-1
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
K-1 - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TOMISLAV IVČETIĆ
BUSHIDO
K1-JUN-M-67
3
3
9
1
9
2.
IVAN STRINIĆ
UNI RENT
K1-JUN-M-75
3
3
8
0
7
3.
MIHOVIL ČUŽIĆ
SPARTAN GYM
K1-JUN-M-81
2
2
6
0
6
4.
DINO TAĆI
AMENO
K1-JUN-M-71
2
2
5
0
4
5.
LUKA LOZO
MORNAR
K1-JUN-M-63,5
1
1
3
1
3
6.
AMEL DIZDAREVIĆ
KING
K1-JUN-M-60
1
1
3
0
3
7.
ROKO DOŽDOR
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-57
1
1
3
0
3
8.
JOSIP NIKOLIĆ
UNI RENT
K1-JUN-M-86
1
1
2
0
1
9.
MATEO PANŽIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M+91
1
1
0
0
0
10.
ANDREJ KEDVEŠ
SPARTAN GYM
K1-JUN-M-57
2
1
3
1
0
11.
TOMISLAV DADIĆ
MORNAR
K1-JUN-M-67
2
1
3
1
0
12.
FILIP JURIĆ
BUSHIDO
K1-JUN-M-86
2
1
4
0
2
13.
JURE LJULJ
AMENO
K1-JUN-M-60
2
1
3
0
0
14.
PETAR JAMAN
SPARTAN GYM
K1-JUN-M-81
2
1
3
0
0
15.
MARIN RELJANOVIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M+91
2
1
0
0
0
16.
ANTO ŠIRIĆ
ŠKORPION
K1-JUN-M-75
2
1
2
0
-2
17.
LUKA LIVAJA
PIT BULL, Split
K1-JUN-M+91
1
0
0
0
0
18.
DINO BILANDŽIJA
IVANIĆ GRAD
K1-JUN-M-71
1
0
1
0
-1
19.
DINO VUKASOVIĆ
DALMACIJA
K1-JUN-M-75
1
0
1
0
-1
20.
ALBAN DEXARI
KING
K1-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
21.
BRANIMIR POLIĆ
DALMACIJA
K1-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
22.
DAMJAN LJUBIĆ
ARMUS
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
23.
IVAN KARAMATIĆ
TROJAN
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
24.
MARIO NAJHAZLER
TIGAR BROD
K1-JUN-M-60
1
0
0
0
-3
25.
MARKO MILUN
MORNAR
K1-JUN-M-86
1
0
0
0
-3
26.
PERO MARIĆ
BUSHIDO
K1-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
27.
SLAVKO ŽILIĆ
ARMUS
K1-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
28.
STJEPAN VEČERIN
ŠKORPION
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
29.
VJEKOSLAV BARIŠIĆ
ARMUS
K1-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
K-1 - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA FILIPOVIĆ
IVANIĆ GRAD
K1-JUN-Ž-56
1
1
3
0
3
2.
PATRICIA MRŠIĆ
BUSHIDO
K1-JUN-Ž-56
1
0
0
0
-3
K-1 - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DOMAGOJ BUHINJAK
SPARTAN GYM
K1-SEN-M-81
4
4
11
1
10
2.
NINO VLADUŠIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-M-91
3
3
9
0
9
3.
TOMISLAV ČIKOTIĆ
MORNAR
K1-SEN-M+91
3
3
9
0
9
4.
TEO MIKELIĆ
TROJAN
K1-SEN-M-75
3
3
8
0
7
5.
BERNARDO STANIČIĆ
SPORT LIFE
K1-SEN-M-86
2
2
6
0
6
6.
FINKO BARIŠIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-67
2
2
6
0
6
7.
TIHOMIR VRANJIĆ
IVANIĆ GRAD
K1-SEN-M-71
2
2
6
0
6
8.
ANTONIO HORVATIĆ
MLADOST
K1-SEN-M-57
1
1
3
1
3
9.
MUHAMET DESKAJ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-54
1
1
3
0
3
10.
MIRSAD DENJALIĆ
LEON GYM
K1-SEN-M-63,5
1
1
0
0
0
11.
MANUEL SMOLJAN
BUDOKAI
K1-SEN-M-75
3
2
7
1
5
12.
MATE GRČIĆ
MORNAR
K1-SEN-M-71
3
2
6
0
3
13.
ANĐELKO REBIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-81
3
2
5
0
1
14.
RENE PAVIĆ
KING
K1-SEN-M-63,5
2
1
3
1
3
15.
ANTE LULIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-81
2
1
4
0
2
16.
MARKO ČIZMIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-81
2
1
4
0
2
17.
ZVONIMIR MARTIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M+91
2
1
4
0
2
18.
DAVOR DADIĆ
MORNAR
K1-SEN-M-75
2
1
3
0
0
19.
FATMIR DESKAJ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-86
2
1
3
0
0
20.
LUKA HABEK
MLADOST
K1-SEN-M-75
2
1
3
0
0
21.
MARIO KATIĆ
UNI RENT
K1-SEN-M-71
2
1
3
0
0
22.
MARKO LUKAČIĆ
CRNA PANTERA
K1-SEN-M-86
2
1
3
0
0
23.
ANDRIJA LEKIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-91
2
1
2
0
-2
24.
DENIS BARTOL
SPARTAN GYM
K1-SEN-M-67
2
1
2
0
-2
25.
NATO CVITAN
HBD
K1-SEN-M+91
2
1
2
0
-2
26.
NIKOLA BOS
SPARTAN GYM
K1-SEN-M-67
2
1
2
0
-2
27.
VICKO DODOJA
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-86
2
1
0
0
-3
28.
IVAN ZIDAR
SVETI DUH
K1-SEN-M-67
1
0
1
0
-1
29.
MARKO VIDOVIĆ
OTOK
K1-SEN-M-91
1
0
1
0
-1
30.
DRAGAN DAJAKOVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M+91
1
0
0
0
-3
31.
IVAN OPAČAK
TIGAR BROD
K1-SEN-M-57
1
0
0
0
-3
32.
JURE MATOŠIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
33.
PETAR JUKIĆ
THUNDERMAN GYM
K1-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
34.
SILVIJE KEBET
ŠKORPION
K1-SEN-M-63,5
1
0
0
0
-3
35.
VILSON DEMAJ
IVANIĆ GRAD
K1-SEN-M-54
1
0
0
0
-3
K-1 - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARIJA MALENICA
PIT BULL, Split
K1-SEN-Ž-60
2
2
5
0
4
2.
ANA BAJIĆ
MORNAR
K1-SEN-Ž+70
1
1
3
0
3
3.
IZIDORA KOVAČEVIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-Ž-52
1
1
3
0
3
4.
MATEA JURAŠKOVIĆ
ARMUS
K1-SEN-Ž-56
1
1
3
0
3
5.
HELENA JURIŠIĆ
MORNAR
K1-SEN-Ž-70
1
1
2
0
1
6.
IRENA ČUIĆ
SPARTAN GYM
K1-SEN-Ž-60
3
2
7
0
5
7.
MARIJA MIKOLČEVIĆ
SPARTAN GYM
K1-SEN-Ž-70
2
1
4
0
2
8.
DORA PARAĆ
THUNDERMAN GYM
K1-SEN-Ž+70
2
1
0
0
-3
9.
MARIJA MITROVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-Ž+70
1
0
0
0
0
10.
ANTONELA BEGONJA
MORNAR
K1-SEN-Ž-60
1
0
0
0
-3
11.
DRAGANA RESANOVIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-Ž-60
1
0
0
0
-3
12.
KATARINA BENČINA
SVETI DUH
K1-SEN-Ž-56
1
0
0
0
-3
13.
VERONIKA GOLČIĆ
OFC
K1-SEN-Ž-70
1
0
0
0
-3
14.
ZVONIMIRA TRUSIĆ
ŠKORPION
K1-SEN-Ž-52
1
0
0
0
-3