kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CRNA PANTERA
DALMACIJA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KVARNER
LEON GYM
MLADOST
MORNAR
OFC
OTOK
PIT BULL, Split
PREDATOR
RAPTOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
THUNDERMAN GYM
TIGAR BROD
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
K-1 - Juniori -57
K-1 - Juniori -67
K-1 - Juniori -81
K-1 - Seniori -67
K-1 - Seniori -71
K-1 - Seniori -81
K-1 - Seniorke -60
K-1 - Seniorke -70
K-1 - Juniori -57
24
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
75
0
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
109
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
24
0
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
109
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. ANDREJ KEDVEŠ, SPARTAN GYM
3. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
3. ----
K-1 - Juniori -67
25
0
ANTON HRENIĆ (SPARTAN)
68
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
36
STJEPAN VEČERIN (ŠK)
78
DAMJAN LJUBIĆ (ARMUS)
89
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
68
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
36
0
STJEPAN VEČERIN (ŠK)
78
0
DAMJAN LJUBIĆ (ARMUS)
89
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
68
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
89
0
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV IVČETIĆ, BUSHIDO
2. TOMISLAV DADIĆ, MORNAR
3. STJEPAN VEČERIN, ŠKORPION
3. DAMJAN LJUBIĆ, ARMUS
K-1 - Juniori -81
138
0
BRANIMIR POLIĆ (DUGIRAT)
23
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
150
0
ALBAN DEXARI (KING)
32
3
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
23
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
32
3
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. MIHOVIL ČUŽIĆ, SPARTAN GYM
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. ALBAN DEXARI, KING
3. BRANIMIR POLIĆ, DALMACIJA
K-1 - Seniori -67
98
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
72
1
DARIO VUGDELIJA (ARMUS)
26
2
DENIS BARTOL (SPARTAN)
184
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
33
NIKOLA BOS (SPARTAN)
98
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
26
0
DENIS BARTOL (SPARTAN)
184
1
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
33
2
NIKOLA BOS (SPARTAN)
98
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
33
0
NIKOLA BOS (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. NIKOLA BOS, SPARTAN GYM
3. DENIS BARTOL, SPARTAN GYM
3. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
K-1 - Seniori -71
7
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
116
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
55
0
IVAN BARIĆ (OFC)
100
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
34
0
TOMICA KUSULJA (SPARTAN)
88
3
MATE GRČIĆ (MORNAR)
7
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
116
0
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
100
0
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
88
3
MATE GRČIĆ (MORNAR)
7
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
88
0
MATE GRČIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. TIHOMIR VRANJIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MATE GRČIĆ, MORNAR
3. MARIO KATIĆ, UNI RENT
3. JURE MATOŠIĆ, PIT BULL, Split
K-1 - Seniori -81
112
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
190
0
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
30
3
JASMIN BAJROVIĆ (SPARTAN)
94
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
145
ALDO SIMONOVIĆ (KING)
95
ANTE LULIĆ (PITBUL)
154
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
61
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
27
3
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
152
0
LOVRO DATKOVIĆ (KING)
112
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
30
0
JASMIN BAJROVIĆ (SPARTAN)
94
3
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
145
0
ALDO SIMONOVIĆ (KING)
95
3
ANTE LULIĆ (PITBUL)
154
0
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
61
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
27
3
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
112
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
94
2
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
95
1
ANTE LULIĆ (PITBUL)
27
2
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
94
0
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
27
3
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ BUHINJAK, SPARTAN GYM
2. ANĐELKO REBIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE LULIĆ, PIT BULL, Split
3. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
K-1 - Seniorke -60
188
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
29
3
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
202
0
TEA SCANIA ĐAKIĆ (BUSHIDO)
85
ANTONELA BEGONJA (MORNAR)
103
MARIJA MALENICA (PITBUL)
188
0
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
29
3
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
85
0
ANTONELA BEGONJA (MORNAR)
103
3
MARIJA MALENICA (PITBUL)
29
1
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
103
2
MARIJA MALENICA (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARIJA MALENICA, PIT BULL, Split
2. IRENA ČUIĆ, SPARTAN GYM
3. ANTONELA BEGONJA, MORNAR
3. DRAGANA RESANOVIĆ, SVETI DUH
K-1 - Seniorke -70
81
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
58
0
VERONIKA GOLČIĆ (OFC)
31
3
MARIJA MIKOLČEVIĆ (SPARTAN)
81
2
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
31
1
MARIJA MIKOLČEVIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
2. MARIJA MIKOLČEVIĆ, SPARTAN GYM
3. VERONIKA GOLČIĆ, OFC
3. ----