kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
K-1 - Juniori
K-1 - Juniorke
K-1 - Seniori
K-1 - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
K-1 - Seniori -54
K-1 - Seniori -57
K-1 - Seniori -63,5
K-1 - Seniori -67
K-1 - Seniori -71
K-1 - Seniori -75
K-1 - Seniori -81
K-1 - Seniori -86
K-1 - Seniori -91
K-1 - Seniori +91
K-1 - Seniori -54
8
0
VILSON DEMAJ (IVNCG)
158
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. VILSON DEMAJ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -57
179
0
IVAN OPAČAK (TGRBROD)
196
3
ANTONIO HORVATIĆ (MLADOST)
Osvajači medalja
1. ANTONIO HORVATIĆ, MLADOST
2. IVAN OPAČAK, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -63,5
156
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
153
3
RENE PAVIĆ (KING)
37
0
SILVIJE KEBET (ŠK)
156
0
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
153
0
RENE PAVIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. RENE PAVIĆ, KING
3. SILVIJE KEBET, ŠKORPION
3. ----
K-1 - Seniori -67
98
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
72
1
DARIO VUGDELIJA (ARMUS)
26
2
DENIS BARTOL (SPARTAN)
184
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
33
NIKOLA BOS (SPARTAN)
98
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
26
0
DENIS BARTOL (SPARTAN)
184
1
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
33
2
NIKOLA BOS (SPARTAN)
98
3
FINKO BARIŠIĆ (PITBUL)
33
0
NIKOLA BOS (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. FINKO BARIŠIĆ, PIT BULL, Split
2. NIKOLA BOS, SPARTAN GYM
3. DENIS BARTOL, SPARTAN GYM
3. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
K-1 - Seniori -71
7
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
116
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
55
0
IVAN BARIĆ (OFC)
100
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
34
0
TOMICA KUSULJA (SPARTAN)
88
3
MATE GRČIĆ (MORNAR)
7
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
116
0
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
100
0
JURE MATOŠIĆ (PITBUL)
88
3
MATE GRČIĆ (MORNAR)
7
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
88
0
MATE GRČIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. TIHOMIR VRANJIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MATE GRČIĆ, MORNAR
3. MARIO KATIĆ, UNI RENT
3. JURE MATOŠIĆ, PIT BULL, Split
K-1 - Seniori -75
134
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
151
0
HRVOJE GRIVIČIĆ (KING)
157
0
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
86
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
60
3
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
107
0
MARKO GELO (PITBUL)
148
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
165
3
LUKA HABEK (MLADOST)
134
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
86
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
60
3
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
165
0
LUKA HABEK (MLADOST)
134
1
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
60
2
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
Osvajači medalja
1. TEO MIKELIĆ, TROJAN
2. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
3. LUKA HABEK, MLADOST
3. DAVOR DADIĆ, MORNAR
K-1 - Seniori -81
112
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
190
0
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
30
3
JASMIN BAJROVIĆ (SPARTAN)
94
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
145
ALDO SIMONOVIĆ (KING)
95
ANTE LULIĆ (PITBUL)
154
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
61
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
27
3
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
152
0
LOVRO DATKOVIĆ (KING)
112
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
30
0
JASMIN BAJROVIĆ (SPARTAN)
94
3
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
145
0
ALDO SIMONOVIĆ (KING)
95
3
ANTE LULIĆ (PITBUL)
154
0
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
61
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
27
3
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
112
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
94
2
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
95
1
ANTE LULIĆ (PITBUL)
27
2
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
94
0
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
27
3
DOMAGOJ BUHINJAK (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ BUHINJAK, SPARTAN GYM
2. ANĐELKO REBIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE LULIĆ, PIT BULL, Split
3. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
K-1 - Seniori -86
97
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
141
3
MARKO LUKAČIĆ (MIKULIC)
149
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
110
0
VICKO DODOJA (PITBUL)
48
0
JOSIP KUMBURIĆ (ŠK)
21
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
97
3
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
141
0
MARKO LUKAČIĆ (MIKULIC)
110
0
VICKO DODOJA (PITBUL)
21
3
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
97
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
21
3
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
Osvajači medalja
1. BERNARDO STANIČIĆ, SPORT LIFE
2. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
3. VICKO DODOJA, PIT BULL, Split
3. MARKO LUKAČIĆ, CRNA PANTERA
K-1 - Seniori -91
1
PETAR JUKIĆ (THUNDER)
180
0
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
187
3
NINO VLADUŠIĆ (SV. DUH)
10
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
93
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
1
0
PETAR JUKIĆ (THUNDER)
187
3
NINO VLADUŠIĆ (SV. DUH)
10
1
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
93
2
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
187
3
NINO VLADUŠIĆ (SV. DUH)
93
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. NINO VLADUŠIĆ, SVETI DUH
2. ANDRIJA LEKIĆ, PIT BULL, Split
3. PETAR JUKIĆ, THUNDERMAN GYM
3. MARKO VIDOVIĆ, OTOK
K-1 - Seniori +91
96
DRAGAN DAJAKOVIĆ (PITBUL)
82
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
159
0
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
53
NATO CVITAN (HBD)
111
3
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
57
0
RANKO LAZIĆ (OFC)
96
0
DRAGAN DAJAKOVIĆ (PITBUL)
82
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
53
2
NATO CVITAN (HBD)
111
1
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
82
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
53
0
NATO CVITAN (HBD)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, MORNAR
2. NATO CVITAN, HBD
3. DRAGAN DAJAKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ZVONIMIR MARTIĆ, PIT BULL, Split