kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
K-1 - Juniori
K-1 - Juniorke
K-1 - Seniori
K-1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -94
KL - Juniori -57
127
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
13
3
MATIJA BEDIĆ (ZMAJ)
16
IVAN SOVEC (ZMAJ)
13
3
MATIJA BEDIĆ (ZMAJ)
16
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. MATIJA BEDIĆ, ZMAJ
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
3. ----
KL - Juniori -63
117
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
177
0
MATIJA KNEŽIĆ (MLADOST)
128
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
117
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
128
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. MATIJA KNEŽIĆ, MLADOST
3. ----
KL - Juniori -69
129
0
KRUNO JAKOPEC (ROVINJ)
140
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
147
2
BORNA BULIĆ (KING)
45
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
140
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
147
1
BORNA BULIĆ (KING)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. BORNA BULIĆ, KING
3. KRUNO JAKOPEC, BUDOKAI
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
KL - Juniori -74
44
ROKO ŠARE (VELEBIT)
121
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
176
3
MATEO KRSNIK (MLADOST)
137
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
51
0
JANKO KRNJAK (IVNCG)
64
3
MARIO CRNOBORI (ZELG)
44
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
176
0
MATEO KRSNIK (MLADOST)
137
3
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
64
0
MARIO CRNOBORI (ZELG)
44
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
137
1
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. TOMY JURČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEO KRSNIK, MLADOST
3. MARIO CRNOBORI, TROJAN ISTRA
KL - Juniori -79
143
LEO JANKOVIĆ (BUJE)
144
0
LUIGJI GJERGJAJ (BUJE)
130
3
ANIS JAKUPOVIĆ (ROVINJ)
143
1
LEO JANKOVIĆ (BUJE)
130
2
ANIS JAKUPOVIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. ANIS JAKUPOVIĆ, BUDOKAI
2. LEO JANKOVIĆ, BUJE
3. LUIGJI GJERGJAJ, BUJE
3. ----
KL - Juniori -94
171
3
ROKO ŠKARICA (MLADOST)
172
0
SILVESTAR MARINIĆ (MLADOST)
Medalists
1. ROKO ŠKARICA, MLADOST
2. SILVESTAR MARINIĆ, MLADOST
3. ----
3. ----