kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CRNA PANTERA
DALMACIJA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KVARNER
LEON GYM
MLADOST
MORNAR
OFC
OTOK
PIT BULL, Split
PREDATOR
RAPTOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
THUNDERMAN GYM
TIGAR BROD
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -63
KL - Juniori -74
KL - Juniori -94
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -89
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -65
K-1 - Seniori -57
K-1 - Seniori -75
KL - Juniori -63
117
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
177
0
MATIJA KNEŽIĆ (MLADOST)
128
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
117
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
128
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. MATIJA KNEŽIĆ, MLADOST
3. ----
KL - Juniori -74
44
ROKO ŠARE (VELEBIT)
121
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
176
3
MATEO KRSNIK (MLADOST)
137
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
51
0
JANKO KRNJAK (IVNCG)
64
3
MARIO CRNOBORI (ZELG)
44
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
176
0
MATEO KRSNIK (MLADOST)
137
3
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
64
0
MARIO CRNOBORI (ZELG)
44
2
ROKO ŠARE (VELEBIT)
137
1
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. TOMY JURČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEO KRSNIK, MLADOST
3. MARIO CRNOBORI, TROJAN ISTRA
KL - Juniori -94
171
3
ROKO ŠKARICA (MLADOST)
172
0
SILVESTAR MARINIĆ (MLADOST)
Medalists
1. ROKO ŠKARICA, MLADOST
2. SILVESTAR MARINIĆ, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -55
166
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
124
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
20
DORA STOJANIĆ (AGRAM)
43
KATA ŠARE (VELEBIT)
119
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
166
3
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
20
0
DORA STOJANIĆ (AGRAM)
43
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
119
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
166
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
43
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. KRISTINA SOKOLIĆ, MLADOST
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DORA STOJANIĆ, AGRAM
KL - Juniorke -60
175
0
KRISTINA FRIŠČIĆ (MLADOST)
11
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. KRISTINA FRIŠČIĆ, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -70
174
0
IRINA VUGRINEC (MLADOST)
201
3
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
Medalists
1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, MORNAR
2. IRINA VUGRINEC, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Juniorke +70
173
0
ALENKA VUGRINEC (MLADOST)
91
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. ALENKA VUGRINEC, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Seniori -89
186
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
178
0
MARIN JELIĆ (MLADOST)
66
3
SAŠA LJUBOJEVIĆ (ZELG)
186
0
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
66
3
SAŠA LJUBOJEVIĆ (ZELG)
Medalists
1. SAŠA LJUBOJEVIĆ, TROJAN ISTRA
2. LUKA JURIĆ, SVETI DUH
3. MARIN JELIĆ, MLADOST
3. ----
KL - Seniorke -55
199
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
120
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
125
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
167
0
NIKOLINA JERTEC (MLADOST)
199
3
KATA ŠARE (VELEBIT)
167
0
NIKOLINA JERTEC (MLADOST)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. NIKOLINA JERTEC, MLADOST
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
KL - Seniorke -60
163
0
MARIJA PETRIC (MLADOST)
12
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. MARIJA PETRIC, MLADOST
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -65
164
3
MARIJA KOSI (MLADOST)
195
0
KRISTINA FRIŠČIĆ (MLADOST)
Medalists
1. MARIJA KOSI, MLADOST
2. KRISTINA FRIŠČIĆ, MLADOST
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -57
179
0
IVAN OPAČAK (TGRBROD)
196
3
ANTONIO HORVATIĆ (MLADOST)
Medalists
1. ANTONIO HORVATIĆ, MLADOST
2. IVAN OPAČAK, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -75
134
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
151
0
HRVOJE GRIVIČIĆ (KING)
157
0
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
86
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
60
3
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
107
0
MARKO GELO (PITBUL)
148
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
165
3
LUKA HABEK (MLADOST)
134
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
86
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
60
3
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
165
0
LUKA HABEK (MLADOST)
134
1
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
60
2
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
Medalists
1. TEO MIKELIĆ, TROJAN
2. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
3. LUKA HABEK, MLADOST
3. DAVOR DADIĆ, MORNAR