kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUSHIDO
CRNA PANTERA
DALMACIJA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KVARNER
LEON GYM
MLADOST
MORNAR
OFC
OTOK
PIT BULL, Split
PREDATOR
RAPTOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
ŠKORPION
THUNDERMAN GYM
TIGAR BROD
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -79
KL - Seniori -79
KL - Seniori +94
K-1 - Seniori -75
KL - Juniori -63
117
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
177
0
MATIJA KNEŽIĆ (MLADOST)
128
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
117
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
128
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. MATIJA KNEŽIĆ, MLADOST
3. ----
KL - Juniori -69
129
0
KRUNO JAKOPEC (ROVINJ)
140
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
147
2
BORNA BULIĆ (KING)
45
1
BRUNO GLAVIĆ (VELEBIT)
140
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
147
1
BORNA BULIĆ (KING)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. BORNA BULIĆ, KING
3. KRUNO JAKOPEC, BUDOKAI
3. BRUNO GLAVIĆ, VELEBIT
KL - Juniori -79
143
LEO JANKOVIĆ (BUJE)
144
0
LUIGJI GJERGJAJ (BUJE)
130
3
ANIS JAKUPOVIĆ (ROVINJ)
143
1
LEO JANKOVIĆ (BUJE)
130
2
ANIS JAKUPOVIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. ANIS JAKUPOVIĆ, BUDOKAI
2. LEO JANKOVIĆ, BUJE
3. LUIGJI GJERGJAJ, BUJE
3. ----
KL - Seniori -79
131
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
3
0
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
65
0
NENAD PRIVRAT (ZELG)
142
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
131
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
142
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
3. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
3. NENAD PRIVRAT, TROJAN ISTRA
KL - Seniori +94
139
0
SIMON KRIZMANIĆ (KRŠAN)
133
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. SIMON KRIZMANIĆ, PREDATOR
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -75
134
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
151
0
HRVOJE GRIVIČIĆ (KING)
157
0
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
86
3
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
60
3
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
107
0
MARKO GELO (PITBUL)
148
0
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
165
3
LUKA HABEK (MLADOST)
134
3
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
86
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
60
3
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
165
0
LUKA HABEK (MLADOST)
134
1
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
60
2
TEO MIKELIĆ (ZELG1)
Medalists
1. TEO MIKELIĆ, TROJAN
2. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
3. LUKA HABEK, MLADOST
3. DAVOR DADIĆ, MORNAR