kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (S), PF (MKAD)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
LC - Seniori
LC - Seniorke
K1 -Juniori
K1 -Juniorke
K1 -Seniori
K1 -Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
A030
34
7
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
81
5
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
241
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
82
AURO DIKLIĆ-TRANPA (SUŠAK)
64
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
41
LUKA HUŠAK (LAV)
122
ALEK KUŠAR (PLANET)
12
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
31
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
A032
34
3
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
241
8
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
A031
82
1
AURO DIKLIĆ-TRANPA (SUŠAK)
64
8
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
A033
41
10
LUKA HUŠAK (LAV)
122
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
A034
12
15
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
31
5
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
A035
241
1
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
64
11
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
A036
122
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
12
15
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A038
64
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
12
7
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. MATAN KATALINIĆ, PREDATOR
PF - Mlađi kadeti -32
A037
134
3
ROKO VULINEC (IVNCG)
210
5
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
65
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
169
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
107
TONI HRELJA (BUDOL)
A039
228
12
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
80
2
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
207
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
32
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
182
DIEGO ALDIN (BURA)
A040
210
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
65
0
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
A041
169
4
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
107
3
TONI HRELJA (BUDOL)
A042
228
9
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
207
3
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
A043
32
7
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
182
4
DIEGO ALDIN (BURA)
A044
210
5
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
169
4
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
A045
228
2
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
32
12
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
A047
210
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
32
10
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA
3. DAVID KULAŠ, VELEBIT
PF - Mlađi kadeti -37
8
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
A046
54
5
BENJAMIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
39
15
LOREN DOMBA (LAV)
183
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
A048
52
3
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
203
2
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
130
MARTIN MAJSEC (BTI)
A049
51
8
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
166
0
JERE DIDOVIĆ (MORNAR)
A050
13
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
42
1
MORIS TRBULIN (LAV)
A051
102
3
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
124
4
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
A052
8
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
39
0
LOREN DOMBA (LAV)
A053
183
8
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
52
2
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
A054
130
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
51
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
A055
13
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
124
5
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
A056
8
8
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
183
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
A057
130
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
124
2
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
A059
8
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
130
3
MARTIN MAJSEC (BTI)
Medalists
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. MARTIN MAJSEC, BTI
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
3. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -42
A058
184
0
ARMEN HOTI (BURA)
87
4
TOMISLAV TIPURIĆ (SUŠAK)
123
ANTONIO JURMAN (PLANET)
A060
60
7
MARIN GLAVIČIĆ (MAWASHI)
157
3
JOSIP ABAZA (TROGIR)
257
PATRIK LICUL (LOTUS)
A061
95
0
LUKA VIDOVIĆ (KRAPINA)
256
10
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
38
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
53
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
234
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
A062
87
0
TOMISLAV TIPURIĆ (SUŠAK)
123
8
ANTONIO JURMAN (PLANET)
A063
60
2
MARIN GLAVIČIĆ (MAWASHI)
257
13
PATRIK LICUL (LOTUS)
A064
256
7
IVAN RADEŠIĆ (LOTUS)
38
8
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
A065
53
1
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
234
11
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
A066
123
11
ANTONIO JURMAN (PLANET)
257
5
PATRIK LICUL (LOTUS)
A067
38
7
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
234
14
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
A069
123
9
ANTONIO JURMAN (PLANET)
234
10
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Medulin
3. PATRIK LICUL, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -47
15
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
A068
2
2
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
106
9
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
66
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
A070
16
5
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
103
9
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
A071
15
10
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
106
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
A072
66
5
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
103
3
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
A074
15
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
66
1
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti +47
A073
137
16
DUJE IVAS (HBD)
230
6
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
A075
88
0
JAN ŠOŠTARIĆ (SUŠAK)
259
0
DINO TREŠNJIĆ (LOTUS)
A076
126
10
MARKO DŽIN (PLANET)
202
0
ANTE OŽBOLT (DRAGA)
A077
231
0
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
170
4
DINO BUTERIN (VELEBIT)
A078
137
10
DUJE IVAS (HBD)
88
0
JAN ŠOŠTARIĆ (SUŠAK)
A079
126
11
MARKO DŽIN (PLANET)
170
1
DINO BUTERIN (VELEBIT)
A080
137
4
DUJE IVAS (HBD)
126
14
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. DUJE IVAS, HBD
3. DINO BUTERIN, VELEBIT
3. JAN ŠOŠTARIĆ, SUŠAK