kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (S), PF (MKAD)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ALFA TEAM
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CROATIA
CROATIA, Zadar
DRAGA
HBD
IVANIĆ GRAD
kbk Pauci
KING
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OG GYM
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -47
LC - Seniori -69
LC - Seniori -79
PF - Mlađi kadeti -32
A037
134
3
ROKO VULINEC (IVNCG)
210
5
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
65
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
169
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
107
TONI HRELJA (BUDOL)
A039
228
12
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
80
2
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
207
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
32
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
182
DIEGO ALDIN (BURA)
A040
210
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
65
0
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
A041
169
4
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
107
3
TONI HRELJA (BUDOL)
A042
228
9
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
207
3
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
A043
32
7
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
182
4
DIEGO ALDIN (BURA)
A044
210
5
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
169
4
DAVID KULAŠ (VELEBIT)
A045
228
2
LUKA BAJČIĆ (MALINSK)
32
12
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
A047
210
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
32
10
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. LUKA BAJČIĆ, MALINSKA
3. DAVID KULAŠ, VELEBIT
PF - Mlađi kadeti -37
8
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
A046
54
5
BENJAMIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
39
15
LOREN DOMBA (LAV)
183
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
A048
52
3
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
203
2
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
130
MARTIN MAJSEC (BTI)
A049
51
8
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
166
0
JERE DIDOVIĆ (MORNAR)
A050
13
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
42
1
MORIS TRBULIN (LAV)
A051
102
3
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
124
4
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
A052
8
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
39
0
LOREN DOMBA (LAV)
A053
183
8
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
52
2
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
A054
130
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
51
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
A055
13
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
124
5
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
A056
8
8
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
183
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
A057
130
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
124
2
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
A059
8
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
130
3
MARTIN MAJSEC (BTI)
Osvajači medalja
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. MARTIN MAJSEC, BTI
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
3. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -47
15
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
A068
2
2
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
106
9
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
66
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
A070
16
5
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
103
9
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
A071
15
10
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
106
5
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
A072
66
5
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
103
3
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
A074
15
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
66
1
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. FRAN CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Seniori -69
46
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
B010
217
0
ROBERT PARIS (KRŠAN)
10
0
IGOR KRUPIĆ (SUŠAK)
128
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
109
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
B012
46
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
10
0
IGOR KRUPIĆ (SUŠAK)
B011
128
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
109
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
B014
46
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
128
3
ADAM BLAUHORN (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, TIGAR, Karlovac
2. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. IGOR KRUPIĆ, SUŠAK
LC - Seniori -79
7
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
B015
158
2
MARINO IVAKIĆ (TROGIR)
110
1
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
B017
7
3
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
158
0
MARINO IVAKIĆ (TROGIR)
Osvajači medalja
1. ANDREJ GUDAC, SUŠAK
2. MARINO IVAKIĆ, TROGIR
3. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----