kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (S), PF (MKAD)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ALFA TEAM
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CROATIA
CROATIA, Zadar
DRAGA
HBD
IVANIĆ GRAD
kbk Pauci
KING
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MALINSKA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OG GYM
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -28
A030
34
7
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
81
5
MASSIMO IVANČIĆ (SUŠAK)
241
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
82
AURO DIKLIĆ-TRANPA (SUŠAK)
64
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
41
LUKA HUŠAK (LAV)
122
ALEK KUŠAR (PLANET)
12
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
31
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
A032
34
3
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
241
8
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
A031
82
1
AURO DIKLIĆ-TRANPA (SUŠAK)
64
8
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
A033
41
10
LUKA HUŠAK (LAV)
122
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
A034
12
15
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
31
5
OLIVER KRNIĆ (IVNCG)
A035
241
1
MATAN KATALINIĆ (KRŠAN)
64
11
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
A036
122
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
12
15
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
A038
64
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
12
7
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. MATAN KATALINIĆ, PREDATOR
PF - Mlađi kadeti -37
8
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
A046
54
5
BENJAMIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
39
15
LOREN DOMBA (LAV)
183
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
A048
52
3
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
203
2
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
130
MARTIN MAJSEC (BTI)
A049
51
8
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
166
0
JERE DIDOVIĆ (MORNAR)
A050
13
8
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
42
1
MORIS TRBULIN (LAV)
A051
102
3
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
124
4
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
A052
8
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
39
0
LOREN DOMBA (LAV)
A053
183
8
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
52
2
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
A054
130
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
51
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
A055
13
1
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
124
5
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
A056
8
8
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
183
4
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
A057
130
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
124
2
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
A059
8
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
130
3
MARTIN MAJSEC (BTI)
Osvajači medalja
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. MARTIN MAJSEC, BTI
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
3. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT