kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (S), PF (MKAD)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
LC - Seniori
LC - Seniorke
K1 -Juniori
K1 -Juniorke
K1 -Seniori
K1 -Seniorke
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
K1 - Juniori -57
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori -81
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori -91
K1 - Juniori +91
K1 - Juniori -57
R013
23
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
145
0
JURICA ŠKARICA (KING)
139
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
R029
23
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
139
0
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
3. JURICA ŠKARICA, KING
3. ----
K1 - Juniori -60
R023
91
2
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
24
1
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, SPARTAN GYM
2. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -63,5
R024
237
3
ILIJA VIDOVIĆ (PITBUL)
143
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
Medalists
1. ILIJA VIDOVIĆ, PIT BULL, Split
2. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -67
R014
146
0
MARIN VIDOVIĆ (KING)
161
3
LUKA LOZO (MORNAR)
R015
162
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
255
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
R030
161
0
LUKA LOZO (MORNAR)
162
0
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
Medalists
1. LUKA LOZO, MORNAR
2. TOMISLAV DADIĆ, MORNAR
3. MARIN VIDOVIĆ, KING
3. JOSIP PALADA, TROGIR
K1 - Juniori -71
142
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
R001
150
0
LUKA ČAĆIĆ (KING)
252
3
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
R002
121
3
DARIO RAŽIĆ (ALFA ZG)
94
0
ALEKSANDAR LOMTATIDZE (SPARTAN)
175
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
R003
29
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
235
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R004
173
0
MARIN KIRASIĆ (OG GYM)
190
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R005
20
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
98
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
251
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R009
142
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
252
3
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
R010
121
0
DARIO RAŽIĆ (ALFA ZG)
175
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
R011
235
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
190
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R012
20
2
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
251
1
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R021
252
3
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
175
0
ROBERT KIRASIĆ (OG GYM)
R022
190
2
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
20
1
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R035
252
0
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
190
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
Medalists
1. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
2. STJEPAN ZAJEC, SVETI DUH
3. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ROBERT KIRASIĆ, OG GYM
K1 - Juniori -75
236
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
R006
181
0
MAURO DUMIĆ (SPORT L)
174
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
R007
152
0
MARKO DORIĆ (KING)
196
3
FILIP RUMAC (OFC)
R008
21
3
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
96
0
DAVOR BIŠKUP (SPARTAN)
R019
236
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
174
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
R020
196
0
FILIP RUMAC (OFC)
21
3
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
R034
236
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
21
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
Medalists
1. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
2. DANIJEL GUĆ, PIT BULL, Split
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
3. FILIP RUMAC, OFC
K1 - Juniori -81
R025
115
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
43
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
Medalists
1. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
2. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -86
R026
163
3
MARKO MILUN (MORNAR)
119
0
MATEJ SMOLJO (ALFA ZG)
Medalists
1. MARKO MILUN, MORNAR
2. MATEJ SMOLJO, ALFA TEAM
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -91
R027
133
2
IVAN ĐUKA (PAUCI)
239
1
ANTONIO RAŠIĆ (PITBUL)
Medalists
1. IVAN ĐUKA, kbk Pauci
2. ANTONIO RAŠIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Juniori +91
R016
56
0
TONI STANIČIĆ (PITBUL)
164
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
105
MARKO PLEJIĆ (PITBUL)
R031
164
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
105
0
MARKO PLEJIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MATE LABROVIĆ, MORNAR
2. MARKO PLEJIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI STANIČIĆ, PIT BULL, Split
3. ----