kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO FC-JUN, PF-JUN, LC-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area B
Area C
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Juniori -57
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Juniori +94
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Juniori -57
24
11
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
161
1
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
9
BORIS NEVRLY (LAV)
109
7
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
26
11
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
155
NIKOLA PERKOVIĆ (POLAČA)
24
11
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
9
6
BORIS NEVRLY (LAV)
26
4
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
155
3
NIKOLA PERKOVIĆ (POLAČA)
24
17
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
26
16
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. BORIS NEVRLY, LAV, Pula
3. NIKOLA PERKOVIĆ, POLAČA
PF - Juniori -69
107
18
ARNES PERVIĆ (LAV)
120
13
MIHAEL BEBER (JASTREB)
27
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
163
JURE DRLJE (MAWASHI)
25
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
107
7
ARNES PERVIĆ (LAV)
27
13
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
163
21
JURE DRLJE (MAWASHI)
25
16
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
27
5
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
163
9
JURE DRLJE (MAWASHI)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ARNES PERVIĆ, LAV, Pula
PF - Juniori -74
176
16
JAKOV ILIČIĆ (MORNAR)
31
10
ROKO ŠARE (VELEBIT)
47
ADAM BLAUHORN (ZG)
176
11
JAKOV ILIČIĆ (MORNAR)
47
13
ADAM BLAUHORN (ZG)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. JAKOV ILIČIĆ, MORNAR
3. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. ----
PF - Juniori -79
4
14
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
125
19
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniori +94
206
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
28
14
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
61
4
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
206
16
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
28
18
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. MARINO ŠTEFANAC, ZAGREB
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Juniorke -50
50
PETRA LONČAR (ZG)
164
5
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
2
0
ANA ALABER (LAV)
55
12
LUCIJA CICVARA (ZG)
123
2
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
126
15
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
7
7
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
50
7
PETRA LONČAR (ZG)
164
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
55
11
LUCIJA CICVARA (ZG)
126
7
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
50
19
PETRA LONČAR (ZG)
55
8
LUCIJA CICVARA (ZG)
Medalists
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
3. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. GRACIA MARIĆ, KUTINA
PF - Juniorke -55
30
15
KATA ŠARE (VELEBIT)
142
5
TEA ŠUMIĆ (HBD)
54
21
LARA DESPOT (ZG)
5
18
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
52
10
PETRA MISKIĆ (ZG)
78
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
105
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
15
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
30
13
KATA ŠARE (VELEBIT)
54
3
LARA DESPOT (ZG)
52
16
PETRA MISKIĆ (ZG)
156
6
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
30
15
KATA ŠARE (VELEBIT)
52
14
PETRA MISKIĆ (ZG)
Medalists
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. PETRA MISKIĆ, ZAGREB
3. LARA DESPOT, ZAGREB
3. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
PF - Juniorke -60
169
0
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
121
0
SARA VULJE (JASTREB)
33
2
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
158
8
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
23
14
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
79
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
46
MAJA PAVLOVIĆ (LAV)
121
4
SARA VULJE (JASTREB)
158
14
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
23
10
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
46
0
MAJA PAVLOVIĆ (LAV)
158
0
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
23
0
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, POLAČA
2. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SARA VULJE, JASTREB
3. MAJA PAVLOVIĆ, LAV, Pula
PF - Juniorke -65
127
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
6
DORIS VITASOVIĆ (LAV-MED)
175
15
ANĐELA STANIĆ (MORNAR)
122
5
KATARINA BRAJE (JASTREB)
159
KARMEN GALAC (POLAČA)
127
17
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
6
9
DORIS VITASOVIĆ (LAV-MED)
175
10
ANĐELA STANIĆ (MORNAR)
159
0
KARMEN GALAC (POLAČA)
127
8
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
175
16
ANĐELA STANIĆ (MORNAR)
Medalists
1. ANĐELA STANIĆ, MORNAR
2. MATEJA ABRAMOVIĆ, KUTINA
3. KARMEN GALAC, POLAČA
3. DORIS VITASOVIĆ, LAV, Medulin
PF - Juniorke -70
174
NIKOLINA ČATLAK (MORNAR)
162
21
ANĐELA BOBANOVIĆ (POLAČA)
203
19
MARTINA GENDA (VELEBIT)
174
19
NIKOLINA ČATLAK (MORNAR)
162
14
ANĐELA BOBANOVIĆ (POLAČA)
Medalists
1. NIKOLINA ČATLAK, MORNAR
2. ANĐELA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. ----
PF - Juniorke +70
173
10
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
103
0
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
153
0
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
166
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
173
13
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
166
2
DOROTEA BARIĆ (KBK)
Medalists
1. ELA FILIPOVIĆ, MORNAR
2. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj