kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO FC-JUN, PF-JUN, LC-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorle
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke +70
LC - Seniorke -50
51
PETRA LONČAR (ZG)
145
MATEA TEA ŠOLJIĆ (KBK)
204
3
PETRA JALŠOVEČKI (ZAGREB)
82
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
81
ANA ALABER (LAV)
51
2
PETRA LONČAR (ZG)
145
1
MATEA TEA ŠOLJIĆ (KBK)
204
0
PETRA JALŠOVEČKI (ZAGREB)
81
3
ANA ALABER (LAV)
51
3
PETRA LONČAR (ZG)
81
0
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. MATEA TEA ŠOLJIĆ, LEGEND
3. PETRA JALŠOVEČKI, ZAGREB
LC - Seniorke -55
15
ASTRID PIBERNIK (SUŠAK)
89
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
68
3
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
80
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
106
MILIJANA KOVAČEVIĆ (ZG)
15
3
ASTRID PIBERNIK (SUŠAK)
89
0
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
68
2
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
106
1
MILIJANA KOVAČEVIĆ (ZG)
15
3
ASTRID PIBERNIK (SUŠAK)
68
0
MATEA JURAŠKOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. ASTRID PIBERNIK, SUŠAK
2. MATEA JURAŠKOVIĆ, ARMUS
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. MILIJANA KOVAČEVIĆ, ZAGREB
LC - Seniorke -60
146
ELENA ZINAIĆ (KBK)
130
0
BARBARA MIHALJEVIĆ (KUTINA)
171
3
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
116
3
IVA MARKOVIĆ (SUŠAK)
98
0
SASKIA BOŽIĆ (ŠK)
75
0
IVONA BANDULA (ZG)
41
3
KRISTINA KOLAR (ZMAJ)
146
3
ELENA ZINAIĆ (KBK)
171
0
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
116
1
IVA MARKOVIĆ (SUŠAK)
41
2
KRISTINA KOLAR (ZMAJ)
146
3
ELENA ZINAIĆ (KBK)
41
0
KRISTINA KOLAR (ZMAJ)
Medalists
1. ELENA ZINAIĆ, LEGEND
2. KRISTINA KOLAR, ZMAJ
3. ANĐELA PALEKA, LOTUS
3. IVA MARKOVIĆ, SUŠAK
LC - Seniorke -65
141
3
KRISTINA MIJAT (LOTUS)
151
0
JASENKA RIBARIC (MEGA.C.)
128
0
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
124
3
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
141
3
KRISTINA MIJAT (LOTUS)
124
0
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. KRISTINA MIJAT, LOTUS
2. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
3. JASENKA RIBARIC, MEGA CENTAR
3. MATEJA ABRAMOVIĆ, KUTINA
LC - Seniorke +70
167
3
ANDREJA IVAS (LOTUS)
154
0
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
147
3
SANJA SAMARDŽIJA (KBK)
137
0
MARIJA SABOLIĆ (KOBRABJ)
167
3
ANDREJA IVAS (LOTUS)
147
0
SANJA SAMARDŽIJA (KBK)
Medalists
1. ANDREJA IVAS, LOTUS
2. SANJA SAMARDŽIJA, LEGEND
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. MARIJA SABOLIĆ, KOBRA, Bjelovar