kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO FC-JUN, PF-JUN, LC-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorle
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Juniorke -50
50
PETRA LONČAR (ZG)
164
5
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
2
0
ANA ALABER (LAV)
55
12
LUCIJA CICVARA (ZG)
123
2
VALENTINA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
126
15
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
7
7
FANIKA HLUBOCKI (LAV-MED)
50
7
PETRA LONČAR (ZG)
164
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
55
11
LUCIJA CICVARA (ZG)
126
7
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
50
19
PETRA LONČAR (ZG)
55
8
LUCIJA CICVARA (ZG)
Osvajači medalja
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
3. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. GRACIA MARIĆ, KUTINA
PF - Juniorke -55
30
15
KATA ŠARE (VELEBIT)
142
5
TEA ŠUMIĆ (HBD)
54
21
LARA DESPOT (ZG)
5
18
DIANA TANUSHAJ (LAV-MED)
52
10
PETRA MISKIĆ (ZG)
78
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
105
5
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
156
15
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
30
13
KATA ŠARE (VELEBIT)
54
3
LARA DESPOT (ZG)
52
16
PETRA MISKIĆ (ZG)
156
6
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
30
15
KATA ŠARE (VELEBIT)
52
14
PETRA MISKIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. KATA ŠARE, VELEBIT
2. PETRA MISKIĆ, ZAGREB
3. LARA DESPOT, ZAGREB
3. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
PF - Juniorke -60
169
0
ANĐELA PALEKA (LOTUS)
121
0
SARA VULJE (JASTREB)
33
2
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
158
8
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
23
14
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
79
4
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
46
MAJA PAVLOVIĆ (LAV)
121
4
SARA VULJE (JASTREB)
158
14
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
23
10
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
46
0
MAJA PAVLOVIĆ (LAV)
158
0
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
23
0
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ANTONELA PERAIĆ, POLAČA
2. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SARA VULJE, JASTREB
3. MAJA PAVLOVIĆ, LAV, Pula
PF - Juniorke -65
127
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
6
DORIS VITASOVIĆ (LAV-MED)
175
15
ANĐELA STANIĆ (MORNAR)
122
5
KATARINA BRAJE (JASTREB)
159
KARMEN GALAC (POLAČA)
127
17
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
6
9
DORIS VITASOVIĆ (LAV-MED)
175
10
ANĐELA STANIĆ (MORNAR)
159
0
KARMEN GALAC (POLAČA)
127
8
MATEJA ABRAMOVIĆ (KUTINA)
175
16
ANĐELA STANIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. ANĐELA STANIĆ, MORNAR
2. MATEJA ABRAMOVIĆ, KUTINA
3. KARMEN GALAC, POLAČA
3. DORIS VITASOVIĆ, LAV, Medulin
PF - Juniorke -70
174
NIKOLINA ČATLAK (MORNAR)
162
21
ANĐELA BOBANOVIĆ (POLAČA)
203
19
MARTINA GENDA (VELEBIT)
174
19
NIKOLINA ČATLAK (MORNAR)
162
14
ANĐELA BOBANOVIĆ (POLAČA)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA ČATLAK, MORNAR
2. ANĐELA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. ----
PF - Juniorke +70
173
10
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
103
0
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
153
0
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
166
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
173
13
ELA FILIPOVIĆ (MORNAR)
166
2
DOROTEA BARIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. ELA FILIPOVIĆ, MORNAR
2. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj