kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO FC-JUN, PF-JUN, LC-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorle
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Juniori -57
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Juniori +94
PF - Juniori -57
24
11
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
161
1
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
9
BORIS NEVRLY (LAV)
109
7
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
26
11
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
155
NIKOLA PERKOVIĆ (POLAČA)
24
11
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
9
6
BORIS NEVRLY (LAV)
26
4
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
155
3
NIKOLA PERKOVIĆ (POLAČA)
24
17
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
26
16
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. BORIS NEVRLY, LAV, Pula
3. NIKOLA PERKOVIĆ, POLAČA
PF - Juniori -69
107
18
ARNES PERVIĆ (LAV)
120
13
MIHAEL BEBER (JASTREB)
27
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
163
JURE DRLJE (MAWASHI)
25
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
107
7
ARNES PERVIĆ (LAV)
27
13
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
163
21
JURE DRLJE (MAWASHI)
25
16
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
27
5
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
163
9
JURE DRLJE (MAWASHI)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ARNES PERVIĆ, LAV, Pula
PF - Juniori -74
176
16
JAKOV ILIČIĆ (MORNAR)
31
10
ROKO ŠARE (VELEBIT)
47
ADAM BLAUHORN (ZG)
176
11
JAKOV ILIČIĆ (MORNAR)
47
13
ADAM BLAUHORN (ZG)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. JAKOV ILIČIĆ, MORNAR
3. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. ----
PF - Juniori -79
4
14
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
125
19
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniori +94
206
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
28
14
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
61
4
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
206
16
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
28
18
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. MARINO ŠTEFANAC, ZAGREB
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----