kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
HRVATSKO PRVENSTVO FC-JUN, PF-JUN, LC-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorle
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniori -57
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Juniori +94
PF - Juniori -57
24
11
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
161
1
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
9
BORIS NEVRLY (LAV)
109
7
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
26
11
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
155
NIKOLA PERKOVIĆ (POLAČA)
24
11
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
9
6
BORIS NEVRLY (LAV)
26
4
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
155
3
NIKOLA PERKOVIĆ (POLAČA)
24
17
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
26
16
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. BORIS NEVRLY, LAV, Pula
3. NIKOLA PERKOVIĆ, POLAČA
PF - Juniori -69
107
18
ARNES PERVIĆ (LAV)
120
13
MIHAEL BEBER (JASTREB)
27
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
163
JURE DRLJE (MAWASHI)
25
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
107
7
ARNES PERVIĆ (LAV)
27
13
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
163
21
JURE DRLJE (MAWASHI)
25
16
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
27
5
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
163
9
JURE DRLJE (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ARNES PERVIĆ, LAV, Pula
PF - Juniori -74
176
16
JAKOV ILIČIĆ (MORNAR)
31
10
ROKO ŠARE (VELEBIT)
47
ADAM BLAUHORN (ZG)
176
11
JAKOV ILIČIĆ (MORNAR)
47
13
ADAM BLAUHORN (ZG)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. JAKOV ILIČIĆ, MORNAR
3. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. ----
PF - Juniori -79
4
14
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
125
19
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniori +94
206
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
28
14
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
61
4
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
206
16
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
28
18
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. MARINO ŠTEFANAC, ZAGREB
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----