kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beg.
PF - Boys
PF - Y. cadets beg. (male)
PF - Y. cadets beg. (female)
PF - Y. cadets (male)
PF - Y. cadets (female)
PF - O. cadets (male)
PF - O. cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets beg. (male)
LC - O. cadets (male)
LC - O. cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Y. cadets (male)
KL - Y. cadets (female)
KL - O. cadets beg. (male)
KL - O. cadets beg. (female)
KL - O. cadets (male)
KL - O. cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Y. juniors (male)
K1 - O. juniors (female)
K1 - Seniors (male)
LK - O. cadets (male)
LK - O. cadets (female)
LK - Y. juniors (male)
LK - Y. juniors (female)
LK - O. juniors (male)
LK - O. juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) -42
C047
497
3
TURKER ISMAIL (SAMPION)
582
0
ZIKRET MUJKIĆ (KBSLT)
400
NEĐO ŠKIPINA (FOČA)
C050
497
3
TURKER ISMAIL (SAMPION)
400
0
NEĐO ŠKIPINA (FOČA)
Medalists
1. TURKER ISMAIL, SHAMPION SKOPJE
2. NEĐO ŠKIPINA, Kick box IGMA Foča
3. ZIKRET MUJKIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
3. ----
KL - Older cadets (male) -52
C048
496
3
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
62
0
FARIS HODŽIĆ (ILID-SA)
C049
583
0
AJDIN MEHMEDOVIĆ (KBSLT)
405
3
KENAN SMAKA (USORA)
C053
496
0
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
405
3
KENAN SMAKA (USORA)
Medalists
1. KENAN SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
2. SUAD HANKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. AJDIN MEHMEDOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
3. FARIS HODŽIĆ, Ilidža Sarajevo
KL - Older cadets (male) -57
C051
277
0
IMRAN ZIRIC (BIHAC)
523
3
REFET KADRII (KBK.AS)
C052
48
0
ARSEN GRAHOVAC (VELEZ)
26
3
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
C056
523
0
REFET KADRII (KBK.AS)
26
3
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
Medalists
1. MATIJA RADOVIC, ZETA
2. REFET KADRII, KBK``AS``-DELCEVO
3. ARSEN GRAHOVAC, Velež Nevesinje
3. IMRAN ZIRIC, "ZINO"
KL - Older cadets (male) -63
C054
252
0
FARIS AJKIC (BIHAC)
36
3
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
C055
310
3
NIKOLAJ RADULOVIC (KBV)
386
0
MATEJ ARDZELIEV (BROS)
C057
36
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
310
3
NIKOLAJ RADULOVIC (KBV)
Medalists
1. NIKOLAJ RADULOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. BENJAMIN LONČARIĆ, Ilidža Sarajevo
3. MATEJ ARDZELIEV, GLADIATOR-SKOPJE
3. FARIS AJKIC, "ZINO"
KL - Older cadets (male) -69
C058
149
0
NEDIM PERENDA (KBSLT)
290
3
ALEKSA POPOVIĆ (BATAJA)
Medalists
1. ALEKSA POPOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. NEDIM PERENDA, KBS " LUGAN TEAM"
3. ----
3. ----