kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Grand Prix BIH 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys beg.
PF - Boys
PF - Y. cadets beg. (male)
PF - Y. cadets beg. (female)
PF - Y. cadets (male)
PF - Y. cadets (female)
PF - O. cadets (male)
PF - O. cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets beg. (male)
LC - O. cadets (male)
LC - O. cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Y. cadets (male)
KL - Y. cadets (female)
KL - O. cadets beg. (male)
KL - O. cadets beg. (female)
KL - O. cadets (male)
KL - O. cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Y. juniors (male)
K1 - O. juniors (female)
K1 - Seniors (male)
LK - O. cadets (male)
LK - O. cadets (female)
LK - Y. juniors (male)
LK - Y. juniors (female)
LK - O. juniors (male)
LK - O. juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) -79
LC - Juniors (male) -89
LC - Juniors (male) +94
LC - Juniors (male) -57
B026
465
3
ISO SMAJIĆ (KBSLT)
93
0
AHMED ŠAHINOVIĆ (TKDGLJ)
100
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
B029
465
0
ISO SMAJIĆ (KBSLT)
100
3
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. ISO SMAJIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
3. AHMED ŠAHINOVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
LC - Juniors (male) -63
B027
524
1
HASAN BEGOVIĆ (GAZIJE)
372
2
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
B028
131
3
ELDIN MEŠTRIĆ (UNIJABV)
120
0
ADIN MUKIĆ (HALIFA1)
B032
372
3
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
131
0
ELDIN MEŠTRIĆ (UNIJABV)
Osvajači medalja
1. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. ELDIN MEŠTRIĆ, Unija Borilačke Vještine
3. HASAN BEGOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ADIN MUKIĆ, Dragon Halifa
LC - Juniors (male) -74
B030
374
2
AMAR PELJTO (TAEKYON)
580
1
KRISTIJAN LOVRIĆ (FOJNICA)
B031
373
3
ALI HODŽIĆ (TAEKYON)
299
0
NIKOLA ŠEKARIĆ (KBV)
B033
374
0
AMAR PELJTO (TAEKYON)
373
3
ALI HODŽIĆ (TAEKYON)
Osvajači medalja
1. ALI HODŽIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. AMAR PELJTO, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. NIKOLA ŠEKARIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. KRISTIJAN LOVRIĆ, KBV FOJNICA
LC - Juniors (male) -79
B034
383
0
RIAD EFENDIC (TAEKYON)
104
3
EMRAH HOTIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. EMRAH HOTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. RIAD EFENDIC, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -89
B035
102
0
ADMIR OKCIC (TKDGLJ)
376
3
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
Osvajači medalja
1. RIJAD OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. ADMIR OKCIC, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) +94
B036
66
0
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
23
3
NIKOLA NACEV (GLADIJA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA NACEV, Gladijator stip.
2. PAVO ANDRIJANIC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----