kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "Knockout Gym" Konjic
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
DOMSA
Dragons Den Fight Club
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "Široki", Široki Brijeg
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kicboxing Akademija "SuperPro"
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KUTINA
PLJEVLJA
Pro Kick Family
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
SD Kombat Smederevo
Skill GYM
SPARTA TEMERIN
TERMINATOR
TIGAR Gacko
Unija Borilačke Vještine
Univerzum Rozaje
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZETA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (female) +65
KL - Y. cadets (male) - 42
KL - Juniors (female) -60
KL - Seniors (female) -60
KL - Seniors (female) -65
LK - Younger juniors (male) -67
LK - Younger juniors (male) -75
LK - Older juniors (male) -71
LK - Seniors (male) -63,5
LC - Older cadets (female) +65
2032
494
0
ANELA OMEROVIC (RADNICK)
683
3
SARA DEDIC (BIHAC)
Medalists
1. SARA DEDIC, "ZINO"
2. ANELA OMEROVIC, Radnicki
3. ----
3. ----
KL - Y. cadets (male) - 42
3010
329
0
AMAR SELIMOVIC (KBV.PB)
199
3
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
760
LUKA VAJIĆ (DERVENT)
3011
297
0
TARIK HURIĆ (N. GRAD)
276
3
TARIK RASCIC (PV)
493
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
3012
199
3
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
760
0
LUKA VAJIĆ (DERVENT)
3013
276
3
TARIK RASCIC (PV)
493
0
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
3015
199
2
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
276
1
TARIK RASCIC (PV)
Medalists
1. MATIJA RADOVIC, ZETA
2. TARIK RASCIC, PLJEVLJA
3. LUKA VAJIĆ, Klub borilackih vjestina "Derventa"
3. MUHAMED OMEROVIC, Radnicki
KL - Juniors (female) -60
4049
359
0
HAJRIJA HUJDUR (KBSGOLD)
500
3
MAIDA BEGANOVIC (RADNICK)
4050
461
0
VANESA REKIĆ (LJUTOCH)
472
3
DORIS ZIVKOVIC (SG)
4052
500
3
MAIDA BEGANOVIC (RADNICK)
472
0
DORIS ZIVKOVIC (SG)
Medalists
1. MAIDA BEGANOVIC, Radnicki
2. DORIS ZIVKOVIC, KBS Storm Gym
3. HAJRIJA HUJDUR, Golden Team Kalesija
3. VANESA REKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
KL - Seniors (female) -60
4076
498
3
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
2
0
ANIDA MEKIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
2. ANIDA MEKIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Seniors (female) -65
4077
482
3
NATALIJA DJONDOVIC (KBV)
497
0
DŽANA TUFEKČIĆ (RADNICK)
505
DAJANA SLIPAC (EAGLES)
4079
482
3
NATALIJA DJONDOVIC (KBV)
505
0
DAJANA SLIPAC (EAGLES)
Medalists
1. NATALIJA DJONDOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. DAJANA SLIPAC, Eagles SCM
3. DŽANA TUFEKČIĆ, Radnicki
3. ----
LK - Younger juniors (male) -67
R1016
730
0
AMAR SIVAC (KBVISAK)
109
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
R1016A
6
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
674
0
BENJAMIN SOFTIC (RADNICK)
R1043
109
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
6
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
Medalists
1. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
3. BENJAMIN SOFTIC, Radnicki
3. AMAR SIVAC, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
LK - Younger juniors (male) -75
R2001
507
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
412
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
377
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
765
ANES SIPOVIC (KBS SA)
1
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
R2017
412
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
377
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
R2018
765
0
ANES SIPOVIC (KBS SA)
1
3
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
R2043
377
2
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
1
1
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
Medalists
1. MUHAMED CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ANES SIPOVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
LK - Older juniors (male) -71
R2009
508
0
DANIS RIBIC (RADNICK)
586
3
LUKA PERIŠIĆ (KBK BK)
4
BENJAMIN LOKVANČIĆ (ILID-SA)
R2035
586
3
LUKA PERIŠIĆ (KBK BK)
4
0
BENJAMIN LOKVANČIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. LUKA PERIŠIĆ, Boka Kotorska
2. BENJAMIN LOKVANČIĆ, Ilidža Sarajevo
3. DANIS RIBIC, Radnicki
3. ----
LK - Seniors (male) -63,5
R2030
501
2
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
726
1
MUAMER TARAHIJA (N. GRAD)
Medalists
1. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
2. MUAMER TARAHIJA, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----