kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Grand Prix BIH 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "Knockout Gym" Konjic
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
DOMSA
Dragons Den Fight Club
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "Široki", Široki Brijeg
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kicboxing Akademija "SuperPro"
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KUTINA
PLJEVLJA
Pro Kick Family
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
SD Kombat Smederevo
Skill GYM
SPARTA TEMERIN
TERMINATOR
TIGAR Gacko
Unija Borilačke Vještine
Univerzum Rozaje
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZETA
TEŽINE / UZRASTI
KL - O. cadets beg.(male) -63
KL - O. cadets beg.(male) +69
KL - Seniors (male) -69
KL - Seniors (male) -94
LK - Seniors (male) -60
KL - O. cadets beg.(male) -63
3043
623
1
HAMZA ZEJNIC (BIRNO)
369
2
MARKO KANDIĆ (REBEL)
42
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
159
EMEL ZAJKIC (BIHAC)
627
MERIM MURATOVIĆ (DBJ)
3044
395
1
ANIS RAKIĆ (USORA)
125
2
KLAUDIO KAVEDŽIJA (BUSHIDO)
479
TOMA ZMIJANAC (KBKPRNJ)
531
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
372
ART UJKASHI (ULCINJ)
3045
369
3
MARKO KANDIĆ (REBEL)
42
0
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
3046
159
1
EMEL ZAJKIC (BIHAC)
627
2
MERIM MURATOVIĆ (DBJ)
3047
125
0
KLAUDIO KAVEDŽIJA (BUSHIDO)
479
3
TOMA ZMIJANAC (KBKPRNJ)
3048
531
0
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
372
3
ART UJKASHI (ULCINJ)
3049
369
3
MARKO KANDIĆ (REBEL)
627
0
MERIM MURATOVIĆ (DBJ)
3050
479
3
TOMA ZMIJANAC (KBKPRNJ)
372
0
ART UJKASHI (ULCINJ)
3052
369
3
MARKO KANDIĆ (REBEL)
479
0
TOMA ZMIJANAC (KBKPRNJ)
Osvajači medalja
1. MARKO KANDIĆ, Rebel-Carnage global team Montenegro
2. TOMA ZMIJANAC, Kick boxing club PRNJAVOR
3. MERIM MURATOVIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. ART UJKASHI, Albulena