kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "Knockout Gym" Konjic
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
DOMSA
Dragons Den Fight Club
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "Široki", Široki Brijeg
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kicboxing Akademija "SuperPro"
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KUTINA
PLJEVLJA
Pro Kick Family
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
SD Kombat Smederevo
Skill GYM
SPARTA TEMERIN
TERMINATOR
TIGAR Gacko
Unija Borilačke Vještine
Univerzum Rozaje
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZETA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (female) -60
KL - Seniors (male) -74
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (male) -94
KL - Seniors (female) -55
KL - Juniors (male) -69
4032
462
0
ALDIN BRODLIC (SG)
107
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
4033
779
0
AZIZ HUREM (ILID-SA)
347
3
ENIS DRAGANOVIC (BIHAC)
4035
107
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
347
0
ENIS DRAGANOVIC (BIHAC)
Medalists
1. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
2. ENIS DRAGANOVIC, "ZINO"
3. ALDIN BRODLIC, KBS Storm Gym
3. AZIZ HUREM, Ilidža Sarajevo
KL - Juniors (male) -84
4040
466
0
AMAR GUSO (SG)
453
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
708
EMIN ŽOLJA (ĐERZELZ)
628
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
450
AMAR ZULIĆ (LJUTOCH)
4042
453
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
708
0
EMIN ŽOLJA (ĐERZELZ)
4043
628
3
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
450
0
AMAR ZULIĆ (LJUTOCH)
4045
453
2
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
628
1
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
Medalists
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
3. EMIN ŽOLJA, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. AMAR ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
KL - Juniors (female) -60
4049
359
0
HAJRIJA HUJDUR (KBSGOLD)
500
3
MAIDA BEGANOVIC (RADNICK)
4050
461
0
VANESA REKIĆ (LJUTOCH)
472
3
DORIS ZIVKOVIC (SG)
4052
500
3
MAIDA BEGANOVIC (RADNICK)
472
0
DORIS ZIVKOVIC (SG)
Medalists
1. MAIDA BEGANOVIC, Radnicki
2. DORIS ZIVKOVIC, KBS Storm Gym
3. HAJRIJA HUJDUR, Golden Team Kalesija
3. VANESA REKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
KL - Seniors (male) -74
4057
474
1
MAHIR MUJKANOVIC (SG)
119
2
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
4059
521
0
FILIP VORKAPIĆ (MOSTAR)
194
3
ARMIN HASANOVIĆ (N. GRAD)
4060
489
0
FILIP ČURIĆ (EAGLES)
626
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
143
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
4061
119
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
194
0
ARMIN HASANOVIĆ (N. GRAD)
4062
626
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
143
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
4064
119
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
626
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
Medalists
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
3. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. ARMIN HASANOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
KL - Seniors (male) -84
4065
540
0
IMAD BABAČA (TKDGLJ)
491
3
LUKA RAIĆ (EAGLES)
327
TARIK HUJDUR (KBV.PB)
4066
473
0
ELVIR KADRIC (SG)
602
3
DIMITAR ATANASOVSKI (PKF)
470
MURADIF DERONJIC (SG)
4067
491
3
LUKA RAIĆ (EAGLES)
327
0
TARIK HUJDUR (KBV.PB)
4068
602
3
DIMITAR ATANASOVSKI (PKF)
470
0
MURADIF DERONJIC (SG)
4070
491
3
LUKA RAIĆ (EAGLES)
602
0
DIMITAR ATANASOVSKI (PKF)
Medalists
1. LUKA RAIĆ, Eagles SCM
2. DIMITAR ATANASOVSKI, Pro Kick Family
3. TARIK HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. MURADIF DERONJIC, KBS Storm Gym
KL - Seniors (male) -94
4072
747
3
NEBOJŠA JOTANOVIĆ (KBKPRNJ)
463
0
ELDIN RIZVANOVIC (SG)
Medalists
1. NEBOJŠA JOTANOVIĆ, Kick boxing club PRNJAVOR
2. ELDIN RIZVANOVIC, KBS Storm Gym
3. ----
3. ----
KL - Seniors (female) -55
4074
471
2
ARNELA LISIC (SG)
250
1
SLOBODANKA STEFANOVSKA (MK STIP)
Medalists
1. ARNELA LISIC, KBS Storm Gym
2. SLOBODANKA STEFANOVSKA, GLADIJATOR STIP
3. ----
3. ----