kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Grand Prix BIH 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "Knockout Gym" Konjic
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
DOMSA
Dragons Den Fight Club
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "Široki", Široki Brijeg
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kicboxing Akademija "SuperPro"
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KUTINA
PLJEVLJA
Pro Kick Family
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
SD Kombat Smederevo
Skill GYM
SPARTA TEMERIN
TERMINATOR
TIGAR Gacko
Unija Borilačke Vještine
Univerzum Rozaje
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZETA
TEŽINE / UZRASTI
KL - O. cadets beg.(female) -50
KL - Older cadets (female) -60
KL - Seniors (male) -74
KL - O. cadets beg.(female) -50
3066
370
3
AMINA SADIKOVIC (ULCINJ)
526
0
NAIDA SAFIC (BIHAC)
3067
93
0
ANESA SUSNJAR (BIHAC)
519
3
HANA PATAK (MOSTAR)
3069
370
3
AMINA SADIKOVIC (ULCINJ)
519
0
HANA PATAK (MOSTAR)
Osvajači medalja
1. AMINA SADIKOVIC, Albulena
2. HANA PATAK, KBK "KOBRA" MOSTAR
3. NAIDA SAFIC, "ZINO"
3. ANESA SUSNJAR, "ZINO"
KL - Older cadets (female) -60
4023
506
0
ANĐELA TELEBAK (MOSTAR)
781
3
MIDHETA ĆOSIĆ (KBVISPZ)
4024
148
2
SARA DEDIC (BIHAC)
632
1
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
4028
781
0
MIDHETA ĆOSIĆ (KBVISPZ)
148
2
SARA DEDIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. SARA DEDIC, "ZINO"
2. MIDHETA ĆOSIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
3. ANĐELA TELEBAK, KBK "KOBRA" MOSTAR
KL - Seniors (male) -74
4057
474
1
MAHIR MUJKANOVIC (SG)
119
2
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
4059
521
0
FILIP VORKAPIĆ (MOSTAR)
194
3
ARMIN HASANOVIĆ (N. GRAD)
4060
489
0
FILIP ČURIĆ (EAGLES)
626
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
143
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
4061
119
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
194
0
ARMIN HASANOVIĆ (N. GRAD)
4062
626
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
143
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
4064
119
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
626
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
Osvajači medalja
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
3. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. ARMIN HASANOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO