kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "Knockout Gym" Konjic
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
DOMSA
Dragons Den Fight Club
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "Široki", Široki Brijeg
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kicboxing Akademija "SuperPro"
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KUTINA
PLJEVLJA
Pro Kick Family
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
SD Kombat Smederevo
Skill GYM
SPARTA TEMERIN
TERMINATOR
TIGAR Gacko
Unija Borilačke Vještine
Univerzum Rozaje
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZETA
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LK - Older cadets (male) -71
LK - Older cadets (male) -75
LK - Younger juniors (male) -75
LK - Younger juniors (female) + 60
LK - Older juniors (male) -57
LK - Older juniors (male) -60
LK - Seniors (male) -81
LK - Seniors (male) +91
LK - Older cadets (male) -71
R1003
767
3
NUR VELAGIC (KBS SA)
235
0
VID DIVLJAN (TRN2010)
20
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
239
BENJAMIN MEMIJA (SUPERP)
725
NIKOLA ŠARAN (VELEZ)
R1021
767
0
NUR VELAGIC (KBS SA)
20
3
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
R1022
239
3
BENJAMIN MEMIJA (SUPERP)
725
0
NIKOLA ŠARAN (VELEZ)
R1046
20
2
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
239
1
BENJAMIN MEMIJA (SUPERP)
Medalists
1. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. BENJAMIN MEMIJA, Kicboxing Akademija "SuperPro"
3. NUR VELAGIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. NIKOLA ŠARAN, Velež Nevesinje
LK - Older cadets (male) -75
R1011
731
3
AMEL KOLUH (KBVISAK)
534
0
ALI MAHMUTOVIĆ (KICK)
R1012
766
0
BAKIR MEMISEVIC (KBS SA)
309
3
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
R1040
731
1
AMEL KOLUH (KBVISAK)
309
2
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
Medalists
1. HAMZA BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
2. AMEL KOLUH, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
3. BAKIR MEMISEVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. ALI MAHMUTOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
LK - Younger juniors (male) -75
R2001
507
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
412
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
377
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
765
ANES SIPOVIC (KBS SA)
1
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
R2017
412
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
377
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
R2018
765
0
ANES SIPOVIC (KBS SA)
1
3
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
R2043
377
2
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
1
1
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
Medalists
1. MUHAMED CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ANES SIPOVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
LK - Younger juniors (female) + 60
R2002
386
0
TAMARA MUČIBABIĆ (2222222)
67
3
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
768
RIJALDA BASOVIC (KBS SA)
260
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
183
BELMA ISOVIĆ (N. GRAD)
R2019
67
0
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
768
3
RIJALDA BASOVIC (KBS SA)
R2020
260
3
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
183
0
BELMA ISOVIĆ (N. GRAD)
R2044
768
0
RIJALDA BASOVIC (KBS SA)
260
3
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
Medalists
1. MELISA MEHANOVIC, Golden Team Kalesija
2. RIJALDA BASOVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. BELMA ISOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn
LK - Older juniors (male) -57
R2006
191
0
EDVIN HASANOVIĆ (N. GRAD)
770
3
ABDULAH ZRNIC (KBS SA)
R2007
728
0
TARIK ĆEHAJIĆ (N. GRAD)
552
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
R2033
770
0
ABDULAH ZRNIC (KBS SA)
552
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
Medalists
1. NIKOLA PRLJA, Kik boks klub "Lovćen"
2. ABDULAH ZRNIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. TARIK ĆEHAJIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. EDVIN HASANOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
LK - Older juniors (male) -60
R2008
225
3
ANTE TOMIĆ (AMENO)
769
0
DINO HUSEINAGIC (KBS SA)
299
AMAR KRIŽEVAC (KBVFTC)
R2034
225
1
ANTE TOMIĆ (AMENO)
299
2
AMAR KRIŽEVAC (KBVFTC)
Medalists
1. AMAR KRIŽEVAC, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. ANTE TOMIĆ, AMENO
3. DINO HUSEINAGIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. ----
LK - Seniors (male) -81
R2014
13
3
ALBERT UGRINČIĆ (ILID-SA)
772
0
TARIK HOTA (KBS SA)
14
ANTONIO LASIĆ (ŠIROKI)
R2040
13
3
ALBERT UGRINČIĆ (ILID-SA)
14
0
ANTONIO LASIĆ (ŠIROKI)
Medalists
1. ALBERT UGRINČIĆ, Ilidža Sarajevo
2. ANTONIO LASIĆ, KBK "Široki", Široki Brijeg
3. TARIK HOTA, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. ----
LK - Seniors (male) +91
R2016
576
3
MAHIR TURKO (FOJNICA)
275
0
ALIJA SELMANOVIC (PV)
771
KENAN HANJALIC (KBS SA)
R2042
576
3
MAHIR TURKO (FOJNICA)
771
0
KENAN HANJALIC (KBS SA)
Medalists
1. MAHIR TURKO, KBV FOJNICA
2. KENAN HANJALIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. ALIJA SELMANOVIC, PLJEVLJA
3. ----