kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "Knockout Gym" Konjic
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
DOMSA
Dragons Den Fight Club
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "Široki", Široki Brijeg
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kicboxing Akademija "SuperPro"
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KUTINA
PLJEVLJA
Pro Kick Family
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
SD Kombat Smederevo
Skill GYM
SPARTA TEMERIN
TERMINATOR
TIGAR Gacko
Unija Borilačke Vještine
Univerzum Rozaje
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZETA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Y. cadets (male) - 37
KL - Y. cadets (male) - 42
KL - Y. cadets (male) - 47
KL - Y. cadets (male) - 52
KL - Y. cadets (female) - 32
KL - Y. cadets (female) -+65
KL - Juniors (female) -70
KL - Seniors (male) -74
LK - Older cadets (male) -60
LK - Younger juniors (female) + 60
LK - Older juniors (male) -57
LK - Older juniors (male) -67
LK - Older juniors (female) -56
LK - Seniors (male) -60
LK - Seniors (male) -63,5
KL - Y. cadets (male) - 37
3007
295
3
ZARIF GOJAK (N. GRAD)
69
0
TIGANJ SAFET (ROZAJE)
296
MUHAMED OMERBEGOVIĆ (N. GRAD)
3009
295
3
ZARIF GOJAK (N. GRAD)
296
0
MUHAMED OMERBEGOVIĆ (N. GRAD)
Medalists
1. ZARIF GOJAK, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. MUHAMED OMERBEGOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. TIGANJ SAFET, Univerzum Rozaje
3. ----
KL - Y. cadets (male) - 42
3010
329
0
AMAR SELIMOVIC (KBV.PB)
199
3
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
760
LUKA VAJIĆ (DERVENT)
3011
297
0
TARIK HURIĆ (N. GRAD)
276
3
TARIK RASCIC (PV)
493
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
3012
199
3
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
760
0
LUKA VAJIĆ (DERVENT)
3013
276
3
TARIK RASCIC (PV)
493
0
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
3015
199
2
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
276
1
TARIK RASCIC (PV)
Medalists
1. MATIJA RADOVIC, ZETA
2. TARIK RASCIC, PLJEVLJA
3. LUKA VAJIĆ, Klub borilackih vjestina "Derventa"
3. MUHAMED OMEROVIC, Radnicki
KL - Y. cadets (male) - 47
3014
325
1
ESMIN HUJDUR (KBV.PB)
47
2
AMAR MURIC (ROZAJE)
3016
451
0
FARIS AJKIĆ (LJUTOCH)
61
3
ILHAN BRALIC (ROZAJE)
3017
304
0
IDRIZ HADŽOVIĆ (N. GRAD)
53
3
DZEJLAN MURIC (ROZAJE)
270
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
3018
47
1
AMAR MURIC (ROZAJE)
61
2
ILHAN BRALIC (ROZAJE)
3019
53
0
DZEJLAN MURIC (ROZAJE)
270
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
3021
61
0
ILHAN BRALIC (ROZAJE)
270
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
Medalists
1. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko
2. ILHAN BRALIC, Univerzum Rozaje
3. DZEJLAN MURIC, Univerzum Rozaje
3. AMAR MURIC, Univerzum Rozaje
KL - Y. cadets (male) - 52
3020
582
3
DJURO ILIC (KBK BK)
176
0
KERIM MEŠINOVIĆ (N. GRAD)
122
MARINO KAVEDŽIJA (BUSHIDO)
63
ISAH TARHANIŠ (ROZAJE)
547
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
3022
582
0
DJURO ILIC (KBK BK)
122
3
MARINO KAVEDŽIJA (BUSHIDO)
3023
63
0
ISAH TARHANIŠ (ROZAJE)
547
3
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
3025
122
0
MARINO KAVEDŽIJA (BUSHIDO)
547
3
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
Medalists
1. IVAN MARKOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. MARINO KAVEDŽIJA, BUSHIDO
3. ISAH TARHANIŠ, Univerzum Rozaje
3. DJURO ILIC, Boka Kotorska
KL - Y. cadets (female) - 32
3024
178
0
IMAN DRUGOVIĆ (N. GRAD)
233
10
NIKOLINA VLASKI (TRN2010)
Medalists
1. NIKOLINA VLASKI, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. IMAN DRUGOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----
KL - Y. cadets (female) -+65
3029
597
0
LEJLA KRUŠKO (BORAC)
181
3
SARAH VEJZOVIĆ (N. GRAD)
Medalists
1. SARAH VEJZOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. LEJLA KRUŠKO, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Juniors (female) -70
4051
529
3
SARA DEDIC (BIHAC)
209
0
AJLA ČALDAREVIĆ (N. GRAD)
213
SARA SEJDIJA (N. GRAD)
4053
529
3
SARA DEDIC (BIHAC)
213
0
SARA SEJDIJA (N. GRAD)
Medalists
1. SARA DEDIC, "ZINO"
2. SARA SEJDIJA, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. AJLA ČALDAREVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
KL - Seniors (male) -74
4057
474
1
MAHIR MUJKANOVIC (SG)
119
2
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
4059
521
0
FILIP VORKAPIĆ (MOSTAR)
194
3
ARMIN HASANOVIĆ (N. GRAD)
4060
489
0
FILIP ČURIĆ (EAGLES)
626
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
143
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
4061
119
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
194
0
ARMIN HASANOVIĆ (N. GRAD)
4062
626
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
143
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
4064
119
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
626
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
Medalists
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
3. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. ARMIN HASANOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
LK - Older cadets (male) -60
R1010
182
1
SEID ŠARIĆ (N. GRAD)
465
2
RADE STARČEVIĆ (MODRIČA)
8
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
R1039
465
3
RADE STARČEVIĆ (MODRIČA)
8
0
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. RADE STARČEVIĆ, KBK GVARDIJA MODRIČA
2. RIJAD HADŽIĆ, Ilidža Sarajevo
3. SEID ŠARIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
LK - Younger juniors (female) + 60
R2002
386
0
TAMARA MUČIBABIĆ (2222222)
67
3
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
768
RIJALDA BASOVIC (KBS SA)
260
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
183
BELMA ISOVIĆ (N. GRAD)
R2019
67
0
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
768
3
RIJALDA BASOVIC (KBS SA)
R2020
260
3
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
183
0
BELMA ISOVIĆ (N. GRAD)
R2044
768
0
RIJALDA BASOVIC (KBS SA)
260
3
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
Medalists
1. MELISA MEHANOVIC, Golden Team Kalesija
2. RIJALDA BASOVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. BELMA ISOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn
LK - Older juniors (male) -57
R2006
191
0
EDVIN HASANOVIĆ (N. GRAD)
770
3
ABDULAH ZRNIC (KBS SA)
R2007
728
0
TARIK ĆEHAJIĆ (N. GRAD)
552
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
R2033
770
0
ABDULAH ZRNIC (KBS SA)
552
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
Medalists
1. NIKOLA PRLJA, Kik boks klub "Lovćen"
2. ABDULAH ZRNIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. TARIK ĆEHAJIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. EDVIN HASANOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
LK - Older juniors (male) -67
R2003
59
0
HAJRO HALILOVIC (ROZAJE)
187
3
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
286
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R2004
374
3
KADRO MOLABECIROVIC (ULCINJ)
523
0
VELID TABUČIJA (SPRTK)
226
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
R2021
187
2
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
286
1
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R2022
374
3
KADRO MOLABECIROVIC (ULCINJ)
226
0
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
R2045
187
3
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
374
0
KADRO MOLABECIROVIC (ULCINJ)
Medalists
1. IMRAN KOLENOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. KADRO MOLABECIROVIC, Albulena
3. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. SANDRO MARKOVIĆ, AMENO
LK - Older juniors (female) -56
R2027
420
3
TARA BOHATJUK (N. GRAD)
293
0
MAJA BOGDANOVIĆ (KBVFTC)
Medalists
1. TARA BOHATJUK, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. MAJA BOGDANOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -60
R2029
481
3
SLADJAN OSTOJIC (KBKPRNJ)
195
0
MIRZA TOPUZ (N. GRAD)
Medalists
1. SLADJAN OSTOJIC, Kick boxing club PRNJAVOR
2. MIRZA TOPUZ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----
LK - Seniors (male) -63,5
R2030
501
2
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
726
1
MUAMER TARAHIJA (N. GRAD)
Medalists
1. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
2. MUAMER TARAHIJA, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ----
3. ----