kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Grand Prix BIH 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "Knockout Gym" Konjic
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
DOMSA
Dragons Den Fight Club
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "Široki", Široki Brijeg
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kicboxing Akademija "SuperPro"
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KUTINA
PLJEVLJA
Pro Kick Family
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
SD Kombat Smederevo
Skill GYM
SPARTA TEMERIN
TERMINATOR
TIGAR Gacko
Unija Borilačke Vještine
Univerzum Rozaje
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZETA
TEŽINE / UZRASTI
KL - Y. cadets (male) - 47
LK - Younger juniors (female) + 60
LK - Older juniors (male) -86
KL - Y. cadets (male) - 47
3014
325
1
ESMIN HUJDUR (KBV.PB)
47
2
AMAR MURIC (ROZAJE)
3016
451
0
FARIS AJKIĆ (LJUTOCH)
61
3
ILHAN BRALIC (ROZAJE)
3017
304
0
IDRIZ HADŽOVIĆ (N. GRAD)
53
3
DZEJLAN MURIC (ROZAJE)
270
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
3018
47
1
AMAR MURIC (ROZAJE)
61
2
ILHAN BRALIC (ROZAJE)
3019
53
0
DZEJLAN MURIC (ROZAJE)
270
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
3021
61
0
ILHAN BRALIC (ROZAJE)
270
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
Osvajači medalja
1. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko
2. ILHAN BRALIC, Univerzum Rozaje
3. DZEJLAN MURIC, Univerzum Rozaje
3. AMAR MURIC, Univerzum Rozaje
LK - Younger juniors (female) + 60
R2002
386
0
TAMARA MUČIBABIĆ (2222222)
67
3
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
768
RIJALDA BASOVIC (KBS SA)
260
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
183
BELMA ISOVIĆ (N. GRAD)
R2019
67
0
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
768
3
RIJALDA BASOVIC (KBS SA)
R2020
260
3
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
183
0
BELMA ISOVIĆ (N. GRAD)
R2044
768
0
RIJALDA BASOVIC (KBS SA)
260
3
MELISA MEHANOVIC (KBSGOLD)
Osvajači medalja
1. MELISA MEHANOVIC, Golden Team Kalesija
2. RIJALDA BASOVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. BELMA ISOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn
LK - Older juniors (male) -86
R2024
385
3
ALEKSANDAR MILOŠEVIĆ (2222222)
677
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDAR MILOŠEVIĆ, TIGAR Gacko
2. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----