kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "Knockout Gym" Konjic
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
DOMSA
Dragons Den Fight Club
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "Široki", Široki Brijeg
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kicboxing Akademija "SuperPro"
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KUTINA
PLJEVLJA
Pro Kick Family
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
SD Kombat Smederevo
Skill GYM
SPARTA TEMERIN
TERMINATOR
TIGAR Gacko
Unija Borilačke Vještine
Univerzum Rozaje
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZETA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniors (male) +94
KL - Older cadets (male) -57
KL - Seniors (male) +94
K1 - Seniors (male) -81
LK - Older cadets (male) -75
LC - Seniors (male) +94
2049
432
0
FUAD ŠANJTA (KICK)
694
3
AMAR BRIGA (TAEKYON)
Medalists
1. AMAR BRIGA, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. FUAD ŠANJTA, KBV "Gazija" Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -57
4004
82
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
575
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
4005
535
0
NUH HEBIBOVIĆ (KICK)
269
3
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
4007
82
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
269
0
ROKO POZAIĆ (DOMSA)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. ROKO POZAIĆ, DOMSA
3. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. NUH HEBIBOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
KL - Seniors (male) +94
4073
358
1
AMMAR AVDOVIĆ (ILID-SA)
599
2
STEFAN MIHAJLOVSKI (PKF)
431
FUAD ŠANJTA (KICK)
4075
599
3
STEFAN MIHAJLOVSKI (PKF)
431
0
FUAD ŠANJTA (KICK)
Medalists
1. STEFAN MIHAJLOVSKI, Pro Kick Family
2. FUAD ŠANJTA, KBV "Gazija" Sarajevo
3. AMMAR AVDOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
K1 - Seniors (male) -81
R1001
334
3
HASAN KOVAČEVIĆ (SKILLTZ)
608
0
MITKO ASKILOV (0709128)
355
TARIK HUJDUR (KBV.PB)
397
KAROO GIYAHI (KICK)
544
BARTOSZ RYCHTER (WARSZAW)
R1017
334
3
HASAN KOVAČEVIĆ (SKILLTZ)
355
0
TARIK HUJDUR (KBV.PB)
R1018
397
3
KAROO GIYAHI (KICK)
544
0
BARTOSZ RYCHTER (WARSZAW)
R1044
334
0
HASAN KOVAČEVIĆ (SKILLTZ)
397
3
KAROO GIYAHI (KICK)
Medalists
1. KAROO GIYAHI, KBV "Gazija" Sarajevo
2. HASAN KOVAČEVIĆ, Skill GYM
3. BARTOSZ RYCHTER, Dragons Den Fight Club
3. TARIK HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
LK - Older cadets (male) -75
R1011
731
3
AMEL KOLUH (KBVISAK)
534
0
ALI MAHMUTOVIĆ (KICK)
R1012
766
0
BAKIR MEMISEVIC (KBS SA)
309
3
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
R1040
731
1
AMEL KOLUH (KBVISAK)
309
2
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
Medalists
1. HAMZA BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
2. AMEL KOLUH, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
3. BAKIR MEMISEVIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. ALI MAHMUTOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo