kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Grand Prix BIH 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
KBV "Knockout Gym" Konjic
"Fighter-Doboj Jug"
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
atus-gratkorn
BALKAN KONJIC
Boka Kotorska
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
combat radovis
Čelični borac Zenica
DOMSA
Dragons Den Fight Club
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
Ful kontakt Beograd
GLADIJATOR STIP
Golden Team Kalesija
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "Široki", Široki Brijeg
KBK BATAJNICA
KBK GVARDIJA MODRIČA
KBK``AS``-DELCEVO
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "PRISON BREAK"
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
Kicboxing Akademija "SuperPro"
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
Kick box IGMA Foča
Kick boxing club PRNJAVOR
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KUTINA
PLJEVLJA
Pro Kick Family
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
SD Kombat Smederevo
Skill GYM
SPARTA TEMERIN
TERMINATOR
TIGAR Gacko
Unija Borilačke Vještine
Univerzum Rozaje
VELEBIT
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZETA
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Younger juniors (male) +81
LK - Older cadets (male) -67
LK - Older cadets (male) -71
K1 - Younger juniors (male) +81
R1005
389
0
DENI KUNIĆ (KBSLT)
616
3
STEFAN ĐURIČIĆ (SP2013)
242
AHMED ZEID (SUPERP)
R1034
616
3
STEFAN ĐURIČIĆ (SP2013)
242
0
AHMED ZEID (SUPERP)
Osvajači medalja
1. STEFAN ĐURIČIĆ, SPARTA TEMERIN
2. AHMED ZEID, Kicboxing Akademija "SuperPro"
3. DENI KUNIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
3. ----
LK - Older cadets (male) -67
R1002
636
0
MATEJ TRIPKOVIĆ (FOČA)
64
3
ISHAK AGOVIĆ (ROZAJE)
621
ADMIR DELIBASIC (BIRNO)
243
ALEN ĐOZO (SUPERP)
440
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
R1019
64
3
ISHAK AGOVIĆ (ROZAJE)
621
0
ADMIR DELIBASIC (BIRNO)
R1020
243
0
ALEN ĐOZO (SUPERP)
440
3
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
R1045
64
1
ISHAK AGOVIĆ (ROZAJE)
440
2
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
Osvajači medalja
1. PAVLE VUŠUROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. ISHAK AGOVIĆ, Univerzum Rozaje
3. ALEN ĐOZO, Kicboxing Akademija "SuperPro"
3. ADMIR DELIBASIC, Fight
LK - Older cadets (male) -71
R1003
767
3
NUR VELAGIC (KBS SA)
235
0
VID DIVLJAN (TRN2010)
20
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
239
BENJAMIN MEMIJA (SUPERP)
725
NIKOLA ŠARAN (VELEZ)
R1021
767
0
NUR VELAGIC (KBS SA)
20
3
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
R1022
239
3
BENJAMIN MEMIJA (SUPERP)
725
0
NIKOLA ŠARAN (VELEZ)
R1046
20
2
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
239
1
BENJAMIN MEMIJA (SUPERP)
Osvajači medalja
1. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. BENJAMIN MEMIJA, Kicboxing Akademija "SuperPro"
3. NUR VELAGIC, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. NIKOLA ŠARAN, Velež Nevesinje