kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys beg.
PF - Girls beg.
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets beg. (male)
PF - Y. cadets beg. (female)
PF - Y. cadets (male)
PF - Y. cadets (female)
PF - O. cadets (male)
PF - O. cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
LC - O. cadets beg. (male)
LC - O. cadets beg. (female)
LC - O. cadets (male)
LC - O. cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Y. cadets (male)
KL - Y. cadets (female)
KL - O. cadets beg. (male)
KL - O. cadets beg. (female)
KL - O. cadets (male)
KL - O. cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Y. juniors (male)
K1 - O. juniors (male)
K1 - Seniors (male)
LK - O. cadets (male)
LK - O. cadets (female)
LK - Y. juniors (male)
LK - Y. juniors (female)
LK - O. juniors (male)
LK - O. juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Y. cadets (male) - 32
KL - Y. cadets (male) - 37
KL - Y. cadets (male) - 42
KL - Y. cadets (male) - 47
KL - Y. cadets (male) - 52
KL - Y. cadets (male) - 32
3001
759
3
VIKTOR LEGIN (DERVENT)
320
0
MERIS MUJKANOVIĆ (KBV.PB)
3002
435
3
FAHRUDIN DŽIDER (USORA)
581
0
DAMJAN ŠOĆ (KBK BK)
3003
549
1
VUKOTA LOPATIĆ (KBS)
300
2
SALAHUDIN ZILDŽIĆ (KBVFTC)
3004
637
0
NJEGOŠ ŠKIPINA (FOČA)
203
3
SULTAN IMERI (ZETA123)
3005
759
3
VIKTOR LEGIN (DERVENT)
435
0
FAHRUDIN DŽIDER (USORA)
3006
300
0
SALAHUDIN ZILDŽIĆ (KBVFTC)
203
3
SULTAN IMERI (ZETA123)
3008
759
0
VIKTOR LEGIN (DERVENT)
203
3
SULTAN IMERI (ZETA123)
Medalists
1. SULTAN IMERI, ZETA
2. VIKTOR LEGIN, Klub borilackih vjestina "Derventa"
3. SALAHUDIN ZILDŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. FAHRUDIN DŽIDER, KBS "TITANIUM" Usora
KL - Y. cadets (male) - 37
3007
295
3
ZARIF GOJAK (N. GRAD)
69
0
TIGANJ SAFET (ROZAJE)
296
MUHAMED OMERBEGOVIĆ (N. GRAD)
3009
295
3
ZARIF GOJAK (N. GRAD)
296
0
MUHAMED OMERBEGOVIĆ (N. GRAD)
Medalists
1. ZARIF GOJAK, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. MUHAMED OMERBEGOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. TIGANJ SAFET, Univerzum Rozaje
3. ----
KL - Y. cadets (male) - 42
3010
329
0
AMAR SELIMOVIC (KBV.PB)
199
3
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
760
LUKA VAJIĆ (DERVENT)
3011
297
0
TARIK HURIĆ (N. GRAD)
276
3
TARIK RASCIC (PV)
493
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
3012
199
3
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
760
0
LUKA VAJIĆ (DERVENT)
3013
276
3
TARIK RASCIC (PV)
493
0
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
3015
199
2
MATIJA RADOVIC (ZETA123)
276
1
TARIK RASCIC (PV)
Medalists
1. MATIJA RADOVIC, ZETA
2. TARIK RASCIC, PLJEVLJA
3. LUKA VAJIĆ, Klub borilackih vjestina "Derventa"
3. MUHAMED OMEROVIC, Radnicki
KL - Y. cadets (male) - 47
3014
325
1
ESMIN HUJDUR (KBV.PB)
47
2
AMAR MURIC (ROZAJE)
3016
451
0
FARIS AJKIĆ (LJUTOCH)
61
3
ILHAN BRALIC (ROZAJE)
3017
304
0
IDRIZ HADŽOVIĆ (N. GRAD)
53
3
DZEJLAN MURIC (ROZAJE)
270
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
3018
47
1
AMAR MURIC (ROZAJE)
61
2
ILHAN BRALIC (ROZAJE)
3019
53
0
DZEJLAN MURIC (ROZAJE)
270
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
3021
61
0
ILHAN BRALIC (ROZAJE)
270
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
Medalists
1. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko
2. ILHAN BRALIC, Univerzum Rozaje
3. DZEJLAN MURIC, Univerzum Rozaje
3. AMAR MURIC, Univerzum Rozaje
KL - Y. cadets (male) - 52
3020
582
3
DJURO ILIC (KBK BK)
176
0
KERIM MEŠINOVIĆ (N. GRAD)
122
MARINO KAVEDŽIJA (BUSHIDO)
63
ISAH TARHANIŠ (ROZAJE)
547
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
3022
582
0
DJURO ILIC (KBK BK)
122
3
MARINO KAVEDŽIJA (BUSHIDO)
3023
63
0
ISAH TARHANIŠ (ROZAJE)
547
3
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
3025
122
0
MARINO KAVEDŽIJA (BUSHIDO)
547
3
IVAN MARKOVIĆ (KBS)
Medalists
1. IVAN MARKOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. MARINO KAVEDŽIJA, BUSHIDO
3. ISAH TARHANIŠ, Univerzum Rozaje
3. DJURO ILIC, Boka Kotorska