kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Grand Prix BIH 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys beg.
PF - Girls beg.
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets beg. (male)
PF - Y. cadets beg. (female)
PF - Y. cadets (male)
PF - Y. cadets (female)
PF - O. cadets (male)
PF - O. cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
LC - O. cadets beg. (male)
LC - O. cadets beg. (female)
LC - O. cadets (male)
LC - O. cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Y. cadets (male)
KL - Y. cadets (female)
KL - O. cadets beg. (male)
KL - O. cadets beg. (female)
KL - O. cadets (male)
KL - O. cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Y. juniors (male)
K1 - O. juniors (male)
K1 - Seniors (male)
LK - O. cadets (male)
LK - O. cadets (female)
LK - Y. juniors (male)
LK - Y. juniors (female)
LK - O. juniors (male)
LK - O. juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) -47
4001
326
0
ESMIN HUJDUR (KBV.PB)
787
3
GRGUREVIĆ STEFAN (KBK BK)
596
ANES SKOPLJAK (KBSLT)
782
NIJAZ BOŠNJAKOVIĆ (KBVISPZ)
741
DANIN KRUJEZIU (BLATUŠA)
4003
787
3
GRGUREVIĆ STEFAN (KBK BK)
596
0
ANES SKOPLJAK (KBSLT)
4002
782
3
NIJAZ BOŠNJAKOVIĆ (KBVISPZ)
741
0
DANIN KRUJEZIU (BLATUŠA)
4006
787
3
GRGUREVIĆ STEFAN (KBK BK)
782
0
NIJAZ BOŠNJAKOVIĆ (KBVISPZ)
Osvajači medalja
1. GRGUREVIĆ STEFAN, Boka Kotorska
2. NIJAZ BOŠNJAKOVIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. ANES SKOPLJAK, KBS " LUGAN TEAM"
3. DANIN KRUJEZIU, Čelični borac Zenica