kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"PAŠA-TIM"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BULLS
BUSHIDO
CBS KAKANJ
CBS"Tešanj"Tešanj
FATIH GYM
FAVORIT BH
GOLDEN GLORY LIVNO
Ilidža Sarajevo
Isak-Ze
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "MORAVA" SRBIJA
KBK "Pousorac" Miljanovci
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK BREZA
KBK GROM Posušje
KBK Spartanac-A Top Team
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Kobra" Istocno Sarajevo
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilnih veščin Samurai
KUTINA
Macedonia WAKO
Muay Thai & MMA Club xXx
PLJEVLJA
Reflex
Sandzak Warriors Novi Pazar
SPARTA
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Mlađi kadeti -28
LC - Stariji kadeti -37*
LC - Seniori -63
KL - Stariji kadeti -37*
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -55
KL - Seniori -63
KL - Seniorke -55
KL - Seniorke -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniorke -60
LK - Juniorke -65
LK - Seniori -71
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
KL - Juniori -74
3102
546
3
ALMIR KASUPOVIĆ (BIHAC)
11
0
DINO NUHANOVIĆ (ILID-SA)
99
NIKOLA BUBEVSKI (MK)
319
FEHIM OMERHODŽIĆ (W)
187
HARIS ALIC (N. GRAD)
261
HAZRET CUCA (ULCINJ)
126
SLAVCE ARSOV (MK)
630
KRISTIJAN RAJČEVSKI (MK)
186
FARUK VRAŽALICA (N. GRAD)
3104
546
3
ALMIR KASUPOVIĆ (BIHAC)
99
0
NIKOLA BUBEVSKI (MK)
3105
319
2
FEHIM OMERHODŽIĆ (W)
187
1
HARIS ALIC (N. GRAD)
3106
261
0
HAZRET CUCA (ULCINJ)
126
3
SLAVCE ARSOV (MK)
3107
630
0
KRISTIJAN RAJČEVSKI (MK)
186
3
FARUK VRAŽALICA (N. GRAD)
3108
546
0
ALMIR KASUPOVIĆ (BIHAC)
319
3
FEHIM OMERHODŽIĆ (W)
3109
126
1
SLAVCE ARSOV (MK)
186
2
FARUK VRAŽALICA (N. GRAD)
3111
319
0
FEHIM OMERHODŽIĆ (W)
186
3
FARUK VRAŽALICA (N. GRAD)
Medalists
1. FARUK VRAŽALICA, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. FEHIM OMERHODŽIĆ, KBK BREZA
3. SLAVCE ARSOV, Macedonia WAKO
3. ALMIR KASUPOVIĆ, "ZINO"