kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Grand Prix BIH 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"PAŠA-TIM"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BULLS
BUSHIDO
CBS KAKANJ
CBS"Tešanj"Tešanj
FATIH GYM
FAVORIT BH
GOLDEN GLORY LIVNO
Ilidža Sarajevo
Isak-Ze
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "MORAVA" SRBIJA
KBK "Pousorac" Miljanovci
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK BREZA
KBK GROM Posušje
KBK Spartanac-A Top Team
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Kobra" Istocno Sarajevo
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilnih veščin Samurai
KUTINA
Macedonia WAKO
Muay Thai & MMA Club xXx
PLJEVLJA
Reflex
Sandzak Warriors Novi Pazar
SPARTA
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -32
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -89
FC - Seniori +91
PF - Mlađi kadeti -42
1027
344
6
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
247
4
ART UJKASHI (ULCINJ)
1028
104
4
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
250
5
AMIN MALUSHI (ULCINJ)
1029
382
0
DZENIS VRANIC (FOJNICA)
251
0
MELIND HASANAGA (ULCINJ)
103
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1030
344
11
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
250
0
AMIN MALUSHI (ULCINJ)
1031
251
1
MELIND HASANAGA (ULCINJ)
103
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1034
344
4
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
103
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. AMIN MALUSHI, Albulena
3. MELIND HASANAGA, Albulena