kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Grand Prix BIH 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"PAŠA-TIM"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BULLS
BUSHIDO
CBS KAKANJ
CBS"Tešanj"Tešanj
FATIH GYM
FAVORIT BH
GOLDEN GLORY LIVNO
Ilidža Sarajevo
Isak-Ze
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "MORAVA" SRBIJA
KBK "Pousorac" Miljanovci
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK BREZA
KBK GROM Posušje
KBK Spartanac-A Top Team
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Kobra" Istocno Sarajevo
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilnih veščin Samurai
KUTINA
Macedonia WAKO
Muay Thai & MMA Club xXx
PLJEVLJA
Reflex
Sandzak Warriors Novi Pazar
SPARTA
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -32*
LC - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -69
KL - Juniori -69
KL - Juniori -79
KL - Seniori -69
KL - Seniori -84
FC - Seniori +91
LC - Stariji kadeti -32*
2001
505
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
450
0
MEHMED CETIN (IZAZOV)
474
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
473
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
449
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
2003
505
0
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
474
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
2002
473
3
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
449
0
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
2005
474
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
473
0
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. JASMIN SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko
3. PILAV MUHAREM, KBK "IZAZOV" Bugojno
LC - Stariji kadeti -57
2020
542
1
ZARIF SEFIĆ (BIHAC)
385
2
ARMAN KADRIĆ (W)
2022
402
1
IMRAN OMERBAŠIĆ (CEMAN)
308
2
AMIN VATIĆ (NOVI PA)
2023
403
0
DINO DURAK (CEMAN)
569
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
150
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
2024
385
3
ARMAN KADRIĆ (W)
308
0
AMIN VATIĆ (NOVI PA)
2025
569
1
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
150
2
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
2027
385
0
ARMAN KADRIĆ (W)
150
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
Osvajači medalja
1. MUHAMED CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ARMAN KADRIĆ, KBK BREZA
3. ADIN BAJRIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
3. AMIN VATIĆ, Sandzak Warriors Novi Pazar
KL - Stariji kadeti -52
3016
152
3
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
189
0
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
56
TARIK GLUHALIĆ (LJUTOCH)
3018
234
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
101
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
12
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
3020
152
3
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
56
0
TARIK GLUHALIĆ (LJUTOCH)
3021
234
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
12
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
3024
152
0
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
234
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA PRLJA, Kik boks klub "Lovćen"
2. ARMIN KARAŠIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
3. TARIK GLUHALIĆ, KBS Ljutoc Orasac
KL - Stariji kadeti -69
3046
617
3
KENAN KADRIC (KBKBR)
428
0
ADIN KARDAŠ (KAKANJ)
112
ALEKSANDAR ACEVSKI (MK)
257
ANTONIO LUKIC (ULCINJ)
183
DENIS KAČAR (N. GRAD)
3048
608
0
ADRIAN BABACIC (KBKBR)
467
3
LUKA GRČAR (KBVS)
151
HIDAJET CETIN (IZAZOV)
477
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
192
LEJS ZELIĆ (N. GRAD)
3049
617
3
KENAN KADRIC (KBKBR)
112
0
ALEKSANDAR ACEVSKI (MK)
3050
257
3
ANTONIO LUKIC (ULCINJ)
183
0
DENIS KAČAR (N. GRAD)
3051
467
0
LUKA GRČAR (KBVS)
151
3
HIDAJET CETIN (IZAZOV)
3052
477
1
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
192
2
LEJS ZELIĆ (N. GRAD)
3053
617
1
KENAN KADRIC (KBKBR)
257
2
ANTONIO LUKIC (ULCINJ)
3054
151
0
HIDAJET CETIN (IZAZOV)
192
3
LEJS ZELIĆ (N. GRAD)
3056
257
1
ANTONIO LUKIC (ULCINJ)
192
2
LEJS ZELIĆ (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. LEJS ZELIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. ANTONIO LUKIC, Albulena
3. HIDAJET CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. KENAN KADRIC, kbk bar
KL - Juniori -69
3088
260
2
MIRHAT POPOVIC (ULCINJ)
170
1
DRAGAN MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
3090
218
0
IRHAD RADAČA (N. GRAD)
417
3
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
3091
157
0
MERVAN OMANOVIĆ (IZAZOV)
211
3
AMAR FALAN (WIZARD )
3092
443
3
TARIK UDOVCIC (111!!!!)
24
0
AZIZ HUREM (ILID-SA)
3093
287
0
HAZRET CUCA (ULCINJ)
326
3
ALEKSANDAR KOVACEVIC (123456)
3094
350
1
NOVICA TERZIĆ (GACKO)
369
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
3095
554
0
ELDIN VOJIC (BIHAC)
208
3
EDVIN POPARA (WIZARD )
629
VALJON BEHTES (MK)
3096
260
0
MIRHAT POPOVIC (ULCINJ)
417
3
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
3097
211
3
AMAR FALAN (WIZARD )
443
0
TARIK UDOVCIC (111!!!!)
3098
326
1
ALEKSANDAR KOVACEVIC (123456)
369
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
3099
208
1
EDVIN POPARA (WIZARD )
629
2
VALJON BEHTES (MK)
3100
417
3
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
211
0
AMAR FALAN (WIZARD )
3101
369
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
629
0
VALJON BEHTES (MK)
3103
417
2
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
369
1
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. MILIKA TEPAVČEVIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR FALAN, KBS "WIZARD" Hadžići
3. VALJON BEHTES, Macedonia WAKO
KL - Juniori -79
3110
280
0
KRISTIJAN TRLIN (MOSTAR)
399
3
SEMIR IRIŠKIĆ (BORAC)
294
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
3112
430
0
EMIR ROŽAJAC (KAKANJ)
166
3
OMAR KRIJEŠTORAC (KICK)
415
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
3113
259
3
MARK ELEZOVIC (ULCINJ)
195
0
SENAD SADIKOVIĆ (N. GRAD)
416
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
3114
361
1
MUHAMED SULTANIĆ (BALKANK)
153
2
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
31
REMZO GUSINAC (NOVI PA)
3115
399
0
SEMIR IRIŠKIĆ (BORAC)
294
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
3116
166
2
OMAR KRIJEŠTORAC (KICK)
415
1
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
3117
259
3
MARK ELEZOVIC (ULCINJ)
416
0
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
3118
153
3
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
31
0
REMZO GUSINAC (NOVI PA)
3119
294
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
166
0
OMAR KRIJEŠTORAC (KICK)
3120
259
1
MARK ELEZOVIC (ULCINJ)
153
2
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
3123
294
1
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
153
2
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
Osvajači medalja
1. EMSAD BEVRNJA, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. MARK ELEZOVIC, Albulena
3. OMAR KRIJEŠTORAC, KBV "Gazija" Sarajevo
KL - Seniori -69
3001
452
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
432
0
ADIS OMIĆ (PAŠA ZE)
156
ADMIR CETIN (IZAZOV)
3003
452
3
SELMIR DELIĆ (DBJ)
156
0
ADMIR CETIN (IZAZOV)
Osvajači medalja
1. SELMIR DELIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
2. ADMIR CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. ADIS OMIĆ, "PAŠA-TIM"
3. ----
KL - Seniori -84
3154
155
3
ADIS ZUKANOVIĆ (IZAZOV)
9
0
ALMINKO KAŠIBOVIĆ (ILID-SA)
3155
163
3
BOBAN GACEVIC (SPRTKNK)
222
0
DZEMALUDIN ZEBA (KBS SA)
3157
155
0
ADIS ZUKANOVIĆ (IZAZOV)
163
3
BOBAN GACEVIC (SPRTKNK)
Osvajači medalja
1. BOBAN GACEVIC, Kickboxing Club Spartak Niksic
2. ADIS ZUKANOVIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. DZEMALUDIN ZEBA, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. ALMINKO KAŠIBOVIĆ, Ilidža Sarajevo
FC - Seniori +91
R001
315
0
FUAD ČAMDŽIĆ (W)
373
3
MAHIR TURKO (FOJNICA)
217
DAMIR BEGLEROVIĆ (N. GRAD)
154
ALIJA BEKTAŠ (IZAZOV)
338
MARIO MATUKA (TGRBROD)
R024
373
2
MAHIR TURKO (FOJNICA)
217
1
DAMIR BEGLEROVIĆ (N. GRAD)
R025
154
3
ALIJA BEKTAŠ (IZAZOV)
338
0
MARIO MATUKA (TGRBROD)
R059
373
3
MAHIR TURKO (FOJNICA)
154
0
ALIJA BEKTAŠ (IZAZOV)
Osvajači medalja
1. MAHIR TURKO, KBV FOJNICA
2. ALIJA BEKTAŠ, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. DAMIR BEGLEROVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. MARIO MATUKA, TIGAR BROD