kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Grand Prix BIH 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"PAŠA-TIM"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BULLS
BUSHIDO
CBS KAKANJ
CBS"Tešanj"Tešanj
FATIH GYM
FAVORIT BH
GOLDEN GLORY LIVNO
Ilidža Sarajevo
Isak-Ze
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "MORAVA" SRBIJA
KBK "Pousorac" Miljanovci
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK BREZA
KBK GROM Posušje
KBK Spartanac-A Top Team
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Kobra" Istocno Sarajevo
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilnih veščin Samurai
KUTINA
Macedonia WAKO
Muay Thai & MMA Club xXx
PLJEVLJA
Reflex
Sandzak Warriors Novi Pazar
SPARTA
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniori -79
LC - Juniori -89
KL - Juniori -79
PF - Dječaci -32
1004
551
4
EMIN ISLAMOVIC (BIHAC)
290
5
ABDULAH HAJDAREVIĆ (ĐERZELZ)
427
EMRAH ŠIŠIC (KAKANJ)
1005
203
6
AJDIN MERDANOVIĆ (WIZARD )
439
7
HAMZA ČALUK (REFLEX)
358
DŽENAN HONDO (BALKANK)
1006
290
10
ABDULAH HAJDAREVIĆ (ĐERZELZ)
427
0
EMRAH ŠIŠIC (KAKANJ)
1007
439
11
HAMZA ČALUK (REFLEX)
358
3
DŽENAN HONDO (BALKANK)
1009
290
7
ABDULAH HAJDAREVIĆ (ĐERZELZ)
439
4
HAMZA ČALUK (REFLEX)
Osvajači medalja
1. ABDULAH HAJDAREVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. HAMZA ČALUK, Reflex
3. EMRAH ŠIŠIC, CBS KAKANJ
3. DŽENAN HONDO, BALKAN KONJIC
PF - Mlađi kadeti -28
1019
503
8
SADIN HAJRUDINOVIĆ (CAZIN)
299
0
SANJIN ADILOVIĆ (ĐERZELZ)
1020
121
0
PAVEL STOJCHEVSKI (MK)
588
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1023
503
9
SADIN HAJRUDINOVIĆ (CAZIN)
121
2
PAVEL STOJCHEVSKI (MK)
Osvajači medalja
1. SADIN HAJRUDINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. PAVEL STOJCHEVSKI, Macedonia WAKO
3. SANJIN ADILOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -42
1046
495
5
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
306
0
HANA DUHARKIĆ (ĐERZELZ)
Osvajači medalja
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. HANA DUHARKIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
1047
561
2
BERINA MIDZIC (BIHAC)
303
0
AMILA SELMAN (ĐERZELZ)
1048
498
10
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
248
0
AMINA SADIKOVIC (ULCINJ)
1050
561
0
BERINA MIDZIC (BIHAC)
498
10
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. BERINA MIDZIC, "ZINO"
3. AMINA SADIKOVIC, Albulena
3. AMILA SELMAN, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
PF - Stariji kadeti -52
1053
556
7
AMIL TUTIC (BIHAC)
304
4
FARIS NERADIN (ĐERZELZ)
518
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
539
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
255
BASRO SADIKOVIĆ (ULCINJ)
1055
556
2
AMIL TUTIC (BIHAC)
518
9
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
1056
539
0
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
255
0
BASRO SADIKOVIĆ (ULCINJ)
1058
518
7
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
255
6
BASRO SADIKOVIĆ (ULCINJ)
Osvajači medalja
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. BASRO SADIKOVIĆ, Albulena
3. AMIL TUTIC, "ZINO"
3. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
LC - Stariji kadeti -52
2014
297
2
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
409
1
VEDAD ŠARIĆ (WIZARD )
2016
544
2
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
341
1
JASMIN DAJIC (2002BIH)
2017
517
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
490
3
FARIS ALJIĆ (TAEKYON)
397
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
2018
297
0
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
544
3
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
2019
490
1
FARIS ALJIĆ (TAEKYON)
397
2
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
2021
544
3
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
397
0
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. AJDIN KURTOVIĆ, "ZINO"
2. HARIS ĆORIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR TOKMO, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. FARIS ALJIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Stariji kadeti -69
2035
295
0
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
497
3
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
229
DRAGISA CEBIC (,,056")
2037
497
2
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
229
1
DRAGISA CEBIC (,,056")
Osvajači medalja
1. ADNAN DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. DRAGISA CEBIC, KBC,,056,, Zvornik"
3. ADI BAJRIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
2038
45
0
ZAIM KULANIĆ (KALESIJ)
510
3
ARMAN SUŠIĆ (BIHAC)
2039
366
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
536
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
2040
380
3
BILAL AJANOVIC (FOJNICA)
558
0
ELMIN BEGANOVIĆ (BIHAC)
2041
296
3
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
426
0
MUAMER HUSKANOVIĆ (PAŠA ZE)
2042
510
0
ARMAN SUŠIĆ (BIHAC)
366
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
2043
380
0
BILAL AJANOVIC (FOJNICA)
296
3
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
2045
366
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
296
0
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
Osvajači medalja
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. MUNIR MUJČIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ARMAN SUŠIĆ, "ZINO"
3. BILAL AJANOVIC, KBV FOJNICA
LC - Juniori -79
2063
292
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
400
0
SEMIR IRIŠKIĆ (BORAC)
312
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
2066
292
2
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
312
1
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. ELDAR HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. SEMIR IRIŠKIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Juniori -89
2064
207
0
ELHAN SELMANOVIĆ (WIZARD )
363
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
2065
375
3
KERIM DURAK (FOJNICA)
298
0
ELDAR HASIĆ (ĐERZELZ)
2067
363
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
375
0
KERIM DURAK (FOJNICA)
Osvajači medalja
1. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
2. KERIM DURAK, KBV FOJNICA
3. ELHAN SELMANOVIĆ, KBS "WIZARD" Hadžići
3. ELDAR HASIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KL - Juniori -79
3110
280
0
KRISTIJAN TRLIN (MOSTAR)
399
3
SEMIR IRIŠKIĆ (BORAC)
294
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
3112
430
0
EMIR ROŽAJAC (KAKANJ)
166
3
OMAR KRIJEŠTORAC (KICK)
415
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
3113
259
3
MARK ELEZOVIC (ULCINJ)
195
0
SENAD SADIKOVIĆ (N. GRAD)
416
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
3114
361
1
MUHAMED SULTANIĆ (BALKANK)
153
2
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
31
REMZO GUSINAC (NOVI PA)
3115
399
0
SEMIR IRIŠKIĆ (BORAC)
294
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
3116
166
2
OMAR KRIJEŠTORAC (KICK)
415
1
SINANUDDIN DURAKOVIĆ (BIHAĆ)
3117
259
3
MARK ELEZOVIC (ULCINJ)
416
0
ERDIN SALKIĆ (BIHAĆ)
3118
153
3
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
31
0
REMZO GUSINAC (NOVI PA)
3119
294
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
166
0
OMAR KRIJEŠTORAC (KICK)
3120
259
1
MARK ELEZOVIC (ULCINJ)
153
2
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
3123
294
1
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
153
2
EMSAD BEVRNJA (IZAZOV)
Osvajači medalja
1. EMSAD BEVRNJA, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. MARK ELEZOVIC, Albulena
3. OMAR KRIJEŠTORAC, KBV "Gazija" Sarajevo