kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Grand Prix BIH 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"PAŠA-TIM"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BULLS
BUSHIDO
CBS KAKANJ
CBS"Tešanj"Tešanj
FATIH GYM
FAVORIT BH
GOLDEN GLORY LIVNO
Ilidža Sarajevo
Isak-Ze
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "MORAVA" SRBIJA
KBK "Pousorac" Miljanovci
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK BREZA
KBK GROM Posušje
KBK Spartanac-A Top Team
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Kobra" Istocno Sarajevo
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilnih veščin Samurai
KUTINA
Macedonia WAKO
Muay Thai & MMA Club xXx
PLJEVLJA
Reflex
Sandzak Warriors Novi Pazar
SPARTA
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci +32
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniorke -65
KL - Seniori -74
KL - Seniori -84
KL - Seniori -94
KL - Seniorke +70
LK - Juniori -81
LK - Juniori -86
LK - Juniorke -60
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
PF - Dječaci +32
1008
441
5
EDIB ČALUK (REFLEX)
446
15
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
20
SAMIR TAHIROVIC (ILID-SA)
1010
436
1
MUHAMED NOVALIĆ (REFLEX)
482
11
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
245
DARKO GLENDZA (ULCINJ)
1011
446
11
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
20
0
SAMIR TAHIROVIC (ILID-SA)
1012
482
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
245
1
DARKO GLENDZA (ULCINJ)
1015
446
4
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
482
8
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
3. DARKO GLENDZA, Albulena
3. SAMIR TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
KL - Stariji kadeti -52
3016
152
3
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
189
0
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
56
TARIK GLUHALIĆ (LJUTOCH)
3018
234
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
101
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
12
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
3020
152
3
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
56
0
TARIK GLUHALIĆ (LJUTOCH)
3021
234
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
12
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
3024
152
0
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
234
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA PRLJA, Kik boks klub "Lovćen"
2. ARMIN KARAŠIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
3. TARIK GLUHALIĆ, KBS Ljutoc Orasac
KL - Stariji kadeti -57
3026
283
2
MIHAIL NOGOVIĆ (BATAJA)
256
1
IVO KOVACEVIC (ULCINJ)
3028
146
0
ALEN DJOZO (JUMRUK)
570
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
3029
29
3
AMIN VATIĆ (NOVI PA)
347
0
VUK FURTULA (KBK"081)
3030
356
3
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
13
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
3031
283
2
MIHAIL NOGOVIĆ (BATAJA)
570
1
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
3032
29
0
AMIN VATIĆ (NOVI PA)
356
3
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
3034
283
3
MIHAIL NOGOVIĆ (BATAJA)
356
0
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
Osvajači medalja
1. MIHAIL NOGOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. ALDIN MASLEŠA, BALKAN KONJIC
3. ADIN BAJRIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
3. AMIN VATIĆ, Sandzak Warriors Novi Pazar
KL - Juniori -63
3081
357
0
ALI BAJIĆ (BALKANK)
602
3
RIJAD DZANIĆ (ZENICA1)
3083
164
0
VLADO KOSTIC (SPRTKNK)
220
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
3084
17
0
DENY ČAVKA (ILID-SA)
171
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
3085
130
1
NIKOLA KOSTADINOVSKI (MK)
281
2
FILIP KOMŠIĆ (N. GRAD)
3086
602
3
RIJAD DZANIĆ (ZENICA1)
220
0
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
3087
171
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
281
0
FILIP KOMŠIĆ (N. GRAD)
3089
602
0
RIJAD DZANIĆ (ZENICA1)
171
3
SLAVIŠA JANJILOVIĆ (DOBOJ)
Osvajači medalja
1. SLAVIŠA JANJILOVIĆ, KBK "PREDATOR" Doboj
2. RIJAD DZANIĆ, Muay Thai & MMA Club xXx
3. FILIP KOMŠIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
KL - Juniori -69
3088
260
2
MIRHAT POPOVIC (ULCINJ)
170
1
DRAGAN MARKULJEVIĆ (DOBOJ)
3090
218
0
IRHAD RADAČA (N. GRAD)
417
3
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
3091
157
0
MERVAN OMANOVIĆ (IZAZOV)
211
3
AMAR FALAN (WIZARD )
3092
443
3
TARIK UDOVCIC (111!!!!)
24
0
AZIZ HUREM (ILID-SA)
3093
287
0
HAZRET CUCA (ULCINJ)
326
3
ALEKSANDAR KOVACEVIC (123456)
3094
350
1
NOVICA TERZIĆ (GACKO)
369
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
3095
554
0
ELDIN VOJIC (BIHAC)
208
3
EDVIN POPARA (WIZARD )
629
VALJON BEHTES (MK)
3096
260
0
MIRHAT POPOVIC (ULCINJ)
417
3
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
3097
211
3
AMAR FALAN (WIZARD )
443
0
TARIK UDOVCIC (111!!!!)
3098
326
1
ALEKSANDAR KOVACEVIC (123456)
369
2
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
3099
208
1
EDVIN POPARA (WIZARD )
629
2
VALJON BEHTES (MK)
3100
417
3
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
211
0
AMAR FALAN (WIZARD )
3101
369
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
629
0
VALJON BEHTES (MK)
3103
417
2
MILIKA TEPAVČEVIĆ (TRN2010)
369
1
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. MILIKA TEPAVČEVIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR FALAN, KBS "WIZARD" Hadžići
3. VALJON BEHTES, Macedonia WAKO
KL - Juniori -74
3102
546
3
ALMIR KASUPOVIĆ (BIHAC)
11
0
DINO NUHANOVIĆ (ILID-SA)
99
NIKOLA BUBEVSKI (MK)
319
FEHIM OMERHODŽIĆ (W)
187
HARIS ALIC (N. GRAD)
261
HAZRET CUCA (ULCINJ)
126
SLAVCE ARSOV (MK)
630
KRISTIJAN RAJČEVSKI (MK)
186
FARUK VRAŽALICA (N. GRAD)
3104
546
3
ALMIR KASUPOVIĆ (BIHAC)
99
0
NIKOLA BUBEVSKI (MK)
3105
319
2
FEHIM OMERHODŽIĆ (W)
187
1
HARIS ALIC (N. GRAD)
3106
261
0
HAZRET CUCA (ULCINJ)
126
3
SLAVCE ARSOV (MK)
3107
630
0
KRISTIJAN RAJČEVSKI (MK)
186
3
FARUK VRAŽALICA (N. GRAD)
3108
546
0
ALMIR KASUPOVIĆ (BIHAC)
319
3
FEHIM OMERHODŽIĆ (W)
3109
126
1
SLAVCE ARSOV (MK)
186
2
FARUK VRAŽALICA (N. GRAD)
3111
319
0
FEHIM OMERHODŽIĆ (W)
186
3
FARUK VRAŽALICA (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. FARUK VRAŽALICA, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. FEHIM OMERHODŽIĆ, KBK BREZA
3. SLAVCE ARSOV, Macedonia WAKO
3. ALMIR KASUPOVIĆ, "ZINO"
KL - Juniorke -65
3132
389
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
19
0
FATIMA KURDIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. FATIMA KURDIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
3141
263
3
ARDIT ASTAFA (ULCINJ)
81
0
ALEN HADŽIAHMETOVIĆ (ILID-SA)
74
DIN ŠAČIĆ (SPARTA)
3143
455
0
ALEN KOVAČEVIĆ (KBVS)
184
3
ERVIN HABIBOVIĆ (N. GRAD)
339
MARIO JUKIC (TGRBROD)
3144
263
3
ARDIT ASTAFA (ULCINJ)
74
0
DIN ŠAČIĆ (SPARTA)
3145
184
3
ERVIN HABIBOVIĆ (N. GRAD)
339
0
MARIO JUKIC (TGRBROD)
3147
263
2
ARDIT ASTAFA (ULCINJ)
184
1
ERVIN HABIBOVIĆ (N. GRAD)
Osvajači medalja
1. ARDIT ASTAFA, Albulena
2. ERVIN HABIBOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. DIN ŠAČIĆ, KBV "SPARTA"Sarajevo
3. MARIO JUKIC, TIGAR BROD
KL - Seniori -84
3154
155
3
ADIS ZUKANOVIĆ (IZAZOV)
9
0
ALMINKO KAŠIBOVIĆ (ILID-SA)
3155
163
3
BOBAN GACEVIC (SPRTKNK)
222
0
DZEMALUDIN ZEBA (KBS SA)
3157
155
0
ADIS ZUKANOVIĆ (IZAZOV)
163
3
BOBAN GACEVIC (SPRTKNK)
Osvajači medalja
1. BOBAN GACEVIC, Kickboxing Club Spartak Niksic
2. ADIS ZUKANOVIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. DZEMALUDIN ZEBA, KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. ALMINKO KAŠIBOVIĆ, Ilidža Sarajevo
KL - Seniori -94
3158
23
0
DENIS PINDZO (ILID-SA)
533
3
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
48
JASMIN HAMZIĆ (KALESIJ)
242
MURADIF DERONJIC (SG)
340
LUKA ZOVKO (TGRBROD)
3160
533
0
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
48
3
JASMIN HAMZIĆ (KALESIJ)
3159
242
1
MURADIF DERONJIC (SG)
340
2
LUKA ZOVKO (TGRBROD)
3163
48
3
JASMIN HAMZIĆ (KALESIJ)
340
0
LUKA ZOVKO (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. JASMIN HAMZIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. LUKA ZOVKO, TIGAR BROD
3. RAMIZ HOŠIĆ, "ZINO"
3. MURADIF DERONJIC, KBS Storm Gym
KL - Seniorke +70
3171
563
3
ILMA SUBOTIĆ (N. GRAD)
598
0
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (BIHAC)
3173
185
0
ESMIRA KEŠKO (N. GRAD)
4
3
MINELA SELMAN (ILID-SA)
3174
563
0
ILMA SUBOTIĆ (N. GRAD)
4
3
MINELA SELMAN (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. MINELA SELMAN, Ilidža Sarajevo
2. ILMA SUBOTIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ESMIRA KEŠKO, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, "ZINO"
LK - Juniori -81
R003
28
0
TARIK LATOVIĆ (ILID-SA)
448
3
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
486
ESAD KADRIĆ (KBVFTC)
346
FILIP SEKULOVIC (KBK"081)
142
ALBERT UGRINCIC (JUMRUK)
R028
448
3
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
486
0
ESAD KADRIĆ (KBVFTC)
R029
346
1
FILIP SEKULOVIC (KBK"081)
142
2
ALBERT UGRINCIC (JUMRUK)
R061
448
3
ENSAR KOŽO (ISAK-ZE)
142
0
ALBERT UGRINCIC (JUMRUK)
Osvajači medalja
1. ENSAR KOŽO, Isak-Ze
2. ALBERT UGRINCIC, JUMRUK GYM
3. ESAD KADRIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. FILIP SEKULOVIC, KBK"081" PODGORICA
LK - Juniori -86
R016
372
0
TOMISLAV NIKOLIĆ (MMABULS)
6
3
SADIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
77
BOSKO BEZAREVIC (PV)
R053
6
3
SADIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
77
0
BOSKO BEZAREVIC (PV)
Osvajači medalja
1. SADIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. BOSKO BEZAREVIC, PLJEVLJA
3. TOMISLAV NIKOLIĆ, BULLS
3. ----
LK - Juniorke -60
R017
515
0
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
124
0
JOVANA ARSOVA (MK)
R018
273
3
EMA BAJRIĆ (FBH)
21
0
FATIMA KURDIĆ (ILID-SA)
R054
515
0
DŽENETA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
273
3
EMA BAJRIĆ (FBH)
Osvajači medalja
1. EMA BAJRIĆ, FAVORIT BH
2. DŽENETA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
3. FATIMA KURDIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
LK - Seniori -67
R004
284
1
NIKOLA ALEKSIĆ (BATAJA)
625
2
ANTE OPAČAK (KUTINA)
5
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R005
611
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
145
0
EDIN MUTIĆ (JUMRUK)
508
PETAR MUŠURA (AMENO)
R030
625
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
5
3
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R031
611
3
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
508
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
R062
5
2
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
611
1
NERDIN FEJZOVIĆ (USORA)
Osvajači medalja
1. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. NERDIN FEJZOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
3. PETAR MUŠURA, AMENO
LK - Seniori -71
R006
584
1
SLAVOLJUB BUDESA (,,056")
507
2
DINO TAĆI (AMENO)
22
ASMIR TAHIROVIĆ (ILID-SA)
614
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
162
ELMAZ RAKIPI (MK)
R032
507
3
DINO TAĆI (AMENO)
22
0
ASMIR TAHIROVIĆ (ILID-SA)
R033
614
3
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
162
0
ELMAZ RAKIPI (MK)
R063
507
3
DINO TAĆI (AMENO)
614
0
ALEKSANDER KOSTIĆ (KBVS)
Osvajači medalja
1. DINO TAĆI, AMENO
2. ALEKSANDER KOSTIĆ, Klub borilnih veščin Samurai
3. ASMIR TAHIROVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ELMAZ RAKIPI, Macedonia WAKO